Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában zaklatnak mit...

Középiskolában zaklatnak mit tehetek ellene? 15/F

Figyelt kérdés
Általánosban is piszkáltak, gondoltam ha vége lesz akkor a közép más lesz de itt is ugyan ez van. Állandón becenevekkel zaklatnak meg strébernek hívnak azért mert jó tanuló vagyok. Egy ideig tűrtem de nem tudom tovább bírni. Verekedésbe meg nem akarok menni mert abból mindig a baj lesz. Úgy hogy nem tudom mit csináljak. Hiába tűrőm már nagyon elegem van belőlük pedig még csak fél év telt el. Nem mondtam rájuk egy rossz szót, mert inkább szeretek mindenkivel jobban lenni. Úgy hogy kérlek ha van valami jó tanácsotok kérlek írjátok le mert jól jönne valami segítség. :(

2015. jan. 8. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor strébernek hívnak, hívd őket üres fejűnek. Ha téged becézgetnek, akkor becézd vissza őket.
2015. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre de sajnos abból verekedés lenne mert ezek nem tűrik. :/
2015. jan. 8. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább kirúgatják magukat akkor.
2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan melléd állnék! :)
2015. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És kit érdekel ha verekedés lesz belőle? Csak arra figyelj hogy ne te üss először. Ez a legfontosabb.
2015. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem egyébként ezeket a cseszegetőket. Én sem voltam a suli legnépszerűbb embere, sőt visszahúzódó voltam (általánosban), de bántani senki sem bántott. Még fociba is szívesen bevettek, mert egész jól játszottam. Közös programokra meg legfeljebb nem hívtak
2015. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, legalább az a szerencse hogy van pár barátom. Azok akik meg zaklatnak majd úgy is buknak mert nem az eszükről híresek.
2015. jan. 9. 18:15
 8/8 anonim válasza:

jártam már hasonló cipőben, csak én általánosban. Igen, ha valaki visszahúzódóan okos, abból baj szokott lenni. A tanácsom a következő:

Keress egy olyan iskolát, ahol nem lógsz ki a sorból az eszeddel és ott nem lesz ilyen baj. Igaz, ezzel magasra teszed a lécet magadnak, de ezzel nem ártasz senkinek, legfőképp magadnak nem, mivel jobb esélyeid lesznek a továbbtanulásra/elhelyezkedésre. Máskülönben az okosabb gyerekek nem bántják egymást, mert felfogják, hogy egymásért is kell tenniük, ha előrébb akarnak jutni.

Fontold meg! Nagy lépés, de hidd el, megéri!

21/L

2015. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!