Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vélemény? Eddig úgy tudtam,...

Vélemény? Eddig úgy tudtam, hogy a nagymagyarok mind buták, semmi történelem tudás, isznak, cigiznek, kötekednek a kisebbséggel. De ebben az évben megismerkedtem eggyel.

Figyelt kérdés
5-ös történelemből,ismeri a rovásírást,nemzeti rockot hallgat,valamenyire otthon van a politikában,tök normális kedves.Büszke a magyarságára,és asszem nemzeti radikális.A kisebbség azon részét utálja aki nem tud viselkedni.Hát egy biztos,több ilyen ember kéne az országba.Szerintetek is?
2014. dec. 5. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
megkerdezhetem te roma vagy?
2014. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma.
2014. dec. 5. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Annyi a véleményem, hogy inkább te vagy a buta...

Több ilyen ember van, csak sokan beleesnek abba a hibába, hogy kapásból ítélkeznek és meg sem akarják ismerni az embert. Ez nem "nagymagyarok" dolog, hanem minden emberre igaz. Egy olyan ember is lehet buta aki nem iszik, nem cigizik és elfogadó.

2014. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez az ember nem nagymagyar, hanem nemzeti konzervatív (radikális). Gondolom, ő nem tapsol felállva annak, ha egy 5 éves cigány kisfiút agyonlőnek a saját otthonában, vagy egy zsidó lányt megerőszakolnak.

Innentől kezdve nincs is miről beszélni, hiszen a "nagymagyar" jelző magában foglalja az empátia és tolerancia teljes hiányát, és a belső sötétséget...

2014. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert aki magyar akkor utalni kell a ciganyokat?
2014. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen cigány osztálytársam. Mind igaz rá, de nem cigizik és nem alkoholista azért.
2014. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A buta, cigiző, iszákos, kötekedő nagy magyarokról szóló sztereópiák tévesek, ahogy az is,hogy minden roma élősködő, sok gyereket szülő iq betyár, aki a vaseladásból tartja fent magát.

Mint mindenhol vannak ilyenek és olyanok. Én alapból úgy vagyok vele, hogy nem kedvelem az iszákos, utálom, aki nem tud viselkedni ( akár magyar, akár roma, akár kínai, lehet bárki). Nem kedvelem azokat a butákat, akik okosnak hiszik magukat.

Nem tudom, hogy a tudásodat hol szerezted, vagy hol nem, de a beskatulyázást szerintem felejtsd el. Mindig vannak egy adott csoportba kivételek, és ha már egy kivétel van, akkor lehet több is.;)

2014. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Habár nagymagyarnak nem mondanám magam, hanem inkább konzervatívnak és nacionalistának, de nekem meg a hozzád hasonló liberálisokról van olyan véleményem, hogy nem, érdekli őket semmi, csak a drog, a buli, a pia, a szex és az alkohol. Nem tisztelnek senkit és semmit, életük fő célja az őrjöngés a pusztítás a szabályok nélküli élet. Továbbá módszeresen irtanak minden olyan értéket, ami a hazával és a családdal kapcsolatos. Gyakorlatilag műveletlen dolce vita birkáknak tartom őket.


Ettől eltekintve van több liberális barátom is. Akikre ezek nagyrészt nem igazak.

2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem kéne több ilyen ember...
2014. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!