Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért szólnak rám azért mert...

Mért szólnak rám azért mert megnézem, hogy egy lánynak milyen jó a segge meg a melle?

Figyelt kérdés
Nemrég 2 osztálytársam rám szállt... Meglátok egy jó csajt és mondom nekik, hogy nézzétek már, milyen jó segge van. És ilyenkor ezt szokták mondani"Jólvan! Hagyjál már az állandó segg és mell bámulásoddal!"... Meg elneveztek doktor úrnak meg pinaszakértőnek azért mert megnézem,, hogy a lánynak milyen a melle & segge... Mit tegyek az ilyenekkel.. már idegesítő.. Ők is ugyanúgy megnézik a lányokat, de amikor ők mondják, akkor nincsen semmi. Elegem van, nem lehet megbámulni egy jó csajt mert egyből észreveszik és piszkálnak. 17/F

2014. ápr. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mert nem illik.
2014. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert idegesítő vagy.

Egyébként pedig mit bámulsz?

2014. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bámulj a szemeddel Ne a száddal :)
2014. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akik rádszálltak, azok srácok? Én visszakérdeznéka helyedbne, hogy b*zik vagytok fiúk? Miért ne néznéd meg, ami tetszik. Az más kérdés, hogy nyálcsorgatva, feltűnően bámulni bunkóság.
2014. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert baromi idegesítő, amikor állandóan ezt hallja az ember. Nekem is van egy ismerősöm, akivel ha megyek valahová fél percenként mondja ezt a nézd már azt a cswjt szöveget. Teljesen az agyamra megy, nem csoda hogy ők is unják már.
2014. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló spanom, de ő rájött, hogy lehet ezen javítani. Akkor jöttek belőle ilyenek, hogy nézd, nézd azt a lányt! Azt mondta nekem, hogy szeretné, ha az arcára élveznél. Azért mégis másabb forever alone arculat, mint a nyomorék döjősögg-döjőmöll.
2014. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a segbámulásoddal van bajuk hanem azzal hogy állandóan szóváteszed, ha mások seggét nézed, csináld csendben mert senki mást nem érdekel.
2014. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyémántlány ***** válasza:

Azért, mert le se sz*rják, hogy mit gondolsz más lányok seggéről. És be kell valljuk, állandóan olyan dolgokat hallgatni, amit le se sz*runk, elég unalmas.

Amúgy is, te is csak egy vagy a lányokat tárgyaknak tekintő, kanos idióták közül, akik képtelenek felfogni, hogy mások mondjuk magasabb szintre jutottak el, mint ők. Ne csodálkozz, ha rá fognak unni, hogy mindig ez a témád. Mert ez szerintem elég undorító. Mármint, hogy másra se tudsz gondolni, csak arra, hogy milyen a segge egy lánynak. Szerinted a lányok tárgyak? Mert az úgy oké, hogy "fú, de szép telefon" vagy "de k. jó az a kocsi" de, hogy egy lányt tekints ennyire eszköznek, az már szánalmas. Szóval az az általános tippem számodra, hogy kussolj, amennyiben nem akarod, hogy mindenki elhúzzon mellőled normálisabb vidékekre.

2014. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!