Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vagyok képtelen beillesz...

Miért vagyok képtelen beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Most mentem át másik gimibe (10. osztály) és ugye ott már össze van szokva az osztály. Hiába akarok velük beszélgetni, nem tudok, mert ők egymással folyton beszélgetnek, egy percre sem hagyják abba, esélyem sincs megszólalni, szinte magamban beszélek. Ha kérdezek valamit, akkor egy rövid, unott válasz és kész, folytatják tovább. Szünetben is egyedül vagyok, mert ha meg oda megyek hozzájuk csak ott állok, észre sem vesznek, meg idegesítő lehet, hogy megyek utánuk... Mit csináljak?
2013. szept. 3. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Azért, mert még csak kedd van, :)) ne aggódj. Meglátod idővel, mondjuk 1-2 hét, hónap után egyre könnyebb, majd szeretett lesz, a légkör. Először talán próbálj meg hasonlóan csöndes visszafogott srácokkal/lányokkal barátkozni. Írj majd, miként alakult:)19/l
2013. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PrettyVillain válasza:
Adj nekik időt. Ahogy írtad már össze vannak szokva, megvannak a klikkek. Csak idővel tudsz beilleszkedni, de addig is próbálkozz.
2013. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De kövessem folyton őket, vagy ne másszak a nyakukra?
2013. szept. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!