Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aszt szeretném meg kérdezni...

Aszt szeretném meg kérdezni hogy én most megyek 8ba és 3 átlagal engemet hova venének fel? Szakmába

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy idióta, aki szórakozik...


Szerintem neked -1-es átlagod van inkább...

2013. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Betanított munkás, Építőipar, Bár itt azért bele kell húzni, nehogy összedőljön a ház. Raktári segédmunkás.

Igazából bárhova felvesznek, mert annyira kevés az ipari tanuló jelentkező. De hogy mit végzel el, csak rajtad múlik. Olyan helyre ne jelentkezz, ahol a magyar nyelv ismerete kiemelkedően fontos.

2013. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackEs válasza:
52%
Szerintem lehetsz még polgármester is.
2013. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonimalkoholista ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni, és értelmesen mondatot alkotni.
2013. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%

asszem roszba mégy more 3.tól kéne kezdeni osztan akko még lehet hoty lesz belülled tán még akárki is. Biza!

Az az igasság szerintem 3-as átlaggal még Orbán Viktor is lehecc hidd el tutti 1 milijó %

2013. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bizony , orbáncunk is a putrisoron nevelekedett és hogyan kell megszedni magát azt megtanulta...nagyon is.
2013. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem irgalmatlanul húzz bel!!! egy jó szakmát se a szél fujja majd oda-sokat kell tanulni hozzá és csak igy lesz eredmény.másképp nem megy.vagy marad a segély....a munkanélküli.
2013. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amennyiben a kérdésedben szereplő mutató szót fonetikusan írod a jövőben is, és az átlagod még így is eléri a közepes szintet, akkor minden esélyed meg van, hogy a középiskolások létszámát gyarapítsd.
2013. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Eggyettemre vele...
2013. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz meg helyesen fogalmazni ?? Szégyen hogy ennyire dadogsz írásközbe is.
2013. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!