Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom hogy hova menjek...

Nem tudom hogy hova menjek tovább tanulni. Nagyon szeretek rajzolni és szeretném ezt folytatni. Nem nagyon találok iskolát. Ti tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Fejér megyében keresek sulit

2013. jún. 26. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Kecskeméten tuti van, csak sajnos a nevét nem tudom.

Fejér megyében nem tudok

2013. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg ha valaki tud még valamit és leirnéá azt megköszönném és ha van fejér megye közelében is annak is örülnék.
2013. jún. 27. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Középiskolát keresel?

akkor Bodajkot nagyon tudom ajánlani,2 barátom is oda jár,van ott grafikus képzéstől az animátorig minden!

Én is oda szerettem volna menni,de a szüleim ragaszkodtak a gimihez:(

2013. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Bodajkot én is néztem. De nehézlehet oda bejárni.. Vagy rosszul tudom??
2013. jún. 30. 09:31
 5/10 anonim válasza:
Székesfehérváron a Tóparti gimi ilyen. Az egyik osztálytársam oda megy mert grafikusnak készül. De ennek jobban is utána nézhetsz.
2013. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ha van még valaki aki tud azt megköszönöm
2013. júl. 1. 12:59
 7/10 anonim válasza:
Sztem a kisegítő lenne a te pályád max azon átmennél. Rajzolhatsz a falra esetleg egy kört vagy, ha nagyon tehetséges vagy, akkor esetleg egy háromszöget is Rikárdócska.
2013. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket esetleg ha még valaki tudna mondani valamit vagy tanácsot adni azt megköszönöm.
2013. júl. 14. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is rajz sulib akartam menni,de pincérnő lettem. Tudod sajna rajzosként eléggé nehéz elhelyezkedni! Szerintem a rajzot csak tartsd meg hobbinak.
2013. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom nehez ebbol megelni de eldontottem. Ezt a palyat valasztom.
2013. júl. 21. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!