Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez kiközösítésnek számít?

Ez kiközösítésnek számít?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim nem szólnak hozzám semmit maguktól csak ha valamit rosszul csinálok vagy ilyesmi, de úgy normálisan, ahogy a többiekhez, úgy nem. A fiúk szinte egyáltalán nem köszönnek nekem, a lányok közül párral köszönő viszonyban vagyok. Akihez odamegyek beszélgetni, az ad egy rövid, tömör választ, de ez a maximum, amúgy meg senkit nem érdeklek annyira, hogy beszélgetés alakuljon ki, ennek az okát nem nagyon értem. Osztálykiránduláson se szólt hozzám senki szinte semmit csak ha én kérdeztem. Ez kiközösítésnek számít? Van még esélyem ebből az osztályból valakivel elbeszélgetni?

16/F


2013. máj. 18. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak tűnik. Csak van valaki, aki viszonozza az érdeklődésedet.
2013. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Osztályban nincs senki
2013. máj. 18. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Az gáz. Rá kellene jönni az okára.
2013. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen.Figyelj te tudod rá a választ hogy volt e ilyen azelőtt hogy kiközösítettek volna téged,oviban,általánosban vagy csak először fordult elő?Otthon történt e valamilyen változás ami miatt talán te zárkóztál be az utóbbi időben?

Ha nem a válasz mindkét kérdésre akkor sürgősen iratkozz át másik suliba ahol nem ilyen tök fejűekkel kell járnod egy osztályba.Ha viszont otthon történ valami rossz mostanában és azért vagy zárkózott akkor az otthoni gondodat kell megoldani valahogy.Majd írj hogy mi a helyzet.

2013. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos furának gondolnak, vagy pl nekem van egy oszálytársam, aki nem nagyon fűrdik szóval elég büdös. (neharagúdj hogy ezt megkérdezem, nem bántásból, de nem lehet hogy ez a helyzet veled is?) mondjuk láttam már olyat is hogy ennél kevesebbért is kiközösítettek valakit.
2013. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyenek az emberek... Velem se áll szóba senki, ha nem én kezdeményezem a beszélgetést. Talán azt gondolják rólunk, hogy unalmas személyiségek vagyunk, és ezért nem is akarnak megismerni sem.
2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ennek biztos van oka..!!Teeháát...!!!
2013. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!