Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, nem akarom ezt...

Mit tegyek, nem akarom ezt csinálni!?

Figyelt kérdés

Gólya vagyok gimiben, és jövő hét lesz a gólyahét. A végzősök már elmondták mi lesz, de vannak még meglepik is. Elég durva dolgokat akarnak, amiben én nem szeretnék részt venni, de ha valaki ellenkezik, akkor kollektívan az egész osztály szívni fog. Durván.

És én nem akarom hogy a vadi új osztályom utáljon. Hiányozni nem akarok, mert kemény suli és annyira haladunk, hogy nem tudnám behozni.

Most mit tegyek?


Egyébként olyanok vannak, hogy férfi ruhába szakállal kell menni, smink nélkül, (nagyon csúnya lány vagyok úgy)

Cumi kell, meg még elég chringe dolgok.

A végzősök osztályfőnöke egy kis..., és még további tippeket ad nekik.

Az osztályfőnök élvezi, hogy szívunk, így nem tesz semmit. Hiába szólunk hogy ez sok.

Az osztállyal még nem beszéltünk erről.

Amúgy meg egy csomó cuccom nincs, például férfi ruha se, mert csak anyukámmal élek. Más ruháit meg irtózok felvenni.

Mit tegyek?


tegnap 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell így menned. Ha az a "feladat", hogy így kell az iskolában tartózkodni, akkor a bejáratnál hamarabb nem kell átöltöznöd. Annak sincs sok esze, aki már otthon beöltözik bohócnak és kiröhögteti magát mindenkivel míg beér.

Az ijesztegetéseknek a fele sem igaz, csak stresszelnek vele. Volt már annyi botrány a médiában mostanában, hogy nem is mernek durva dolgokat csinálni, nehogy visszhangja legyen. Azt meg túl fogod élni, ha egy napot nem sminkelsz, vagy cumit kell a nyakadba akasztani, mint száz másik évfolyamtársadnak.

tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A szomszéd bácsitól kérsz egy nyakkendőt meg egy mellényt. Kész a férfi ruha. Nem kell túltolni.
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Farmer, férfiing kölcsön, mellény, rajzolj magadnak vékony bajuszt. Az iskolában öltözz át és vissza. Gogd fel jó bulinak!
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez Nagyon messze van a durvátol. Sőt, ez egyelő a semmivel, poénnak se erős, de másnak meg még úgyse.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Régen voltak ilyen gumis szakállak, amiket fel lehetett tenni, mint pl. Mikulás jelmeznél, esetleg egy ilyen, a rajzolt helyett? Ruhákat meg hátha tudsz ismerőstől kérni, vagy akár osztálytárstól. Valaki biztosan segít ebben.

Ezeket meg ráérsz a suli kapujában felvenni, nem kell ezekben végig parádézni tömegközlekedésen, vagy a fél városon.


Szerintem sem kell aggódnod. Mostanában nagyon odafigyel mindenki arra, hogy ne tolják túl a szívatást, mert könnyen felkapja a média, és ilyenre senkinek sincsen szüksége.

tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni, akkor ne menj. Felesleges szerintem szenvedtetni magad, szerintem is jó nagy hülyeség ez a gólyaavató meg egymásnak a minél nagyobb szivatása. 🤷🏼‍♀️
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy NEM. Érthetően, hangosan. Ha g*ciznek, akkor hazamész. Anyuk p*jávál szórakozzanak. Nem kötelező semmi, ezt tudd!
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!