Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diakhitelt akkor is felvehetek...

Diakhitelt akkor is felvehetek ha mar van diekhitelem???

Figyelt kérdés

Diakhitel 1-et vettem fel. Sajnos a masodik felevben ott kellett hagynom az egyetemet, hogy dolgozni tudjak es megtudjak elni...(otthonrol nem kapok semmi tamogatast, igy az elmult honapokban havi 280 orakat dolgoztam ket munkahelyen)

Most szereztem egy olyan allast ahol 1 fizetesbol tudok elni es mellette lenni idom tanulni.. viszont szuksegem van a diakhitelre. Ha mar van diakhitel 1-em akkor ujra vehetek fel, vagy vissza kell fizetnem es utana tudom felvenni?



szept. 14. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Fu már most hitelekbe vered magad diákként. Nem lehet tartozasokban élni. Penzugyi kultura zero.
szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mire kell ennyire a hitel? Ha kevesebbet tudsz dolgozni a tanulás miatt, akkor ne kezd el újra. Ha az albérlet túl drága próbálj vkivel társulni esetleg. Fiatalkorba, család előtt nagyon rossz ha a hitel kupacban találod magad
szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a kerdesre a valaszt ha valakitol kapok azt megkoszonom. Emellett nem szeretnek 40 evesen is egy atlag bert kapni azert szeretnek diplomat.
szept. 14. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Diploma nem feltétlenül egyenlő a több pénzzel remélem tudod
szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a valaszadok 100%-anak nincs diplomaja.


Mindegy is.. aki tud hasznos tanacsot azt megkoszonom

szept. 14. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
ezzel a mentalitással a 30-at se éred meg nemhogy a 40-et.
szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Persze tudsz felvenni a szabad felhasználású diakhitelt addig kaphatod amíg van nappali tagozatos tanulói jogviszonyod törleszteni akkor kell elkezdeni amikor már megszűnik a tanulói jogviszonyod de utana is van ha jol emlekszem fel vagy 1 ev turelmi időd.kulon értesítenek mikortól kell kezdj törleszteni egy nagyon alacsony, összeggel Amíg van tanulói jogviszonyod a kamatot sem terhelik rá csak utána. Utána pedig minimal összeggel kell kezdeni törleszteni nekem 1,7 millió diakhitelem van és 13 ezret fizetek törlesztéskent. Nyilván fel fogom pörgetni a visszatorlesztest, bármikor lehet pluszba befizetni és csökken a tartozás. A kamatra pedig állami támogatást is jovairnak minden évben.ha van kérdésed írj nyugodtan de a diakhitel honlapján is találsz fontos infókat. Én már nem vagyok hallgató törlesztési szakaszban vagyok egyáltalán nem rossz dolog szerintem a diakhitelnel ügyfél barátabb hitel nem létezik szerintem.
szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! A sok negativ komment mellett ,jo volt valami ertelmeset is olvasni.
szept. 16. 01:10
 9/9 anonim válasza:
Én azt találtam hogy 55 hónapot finanszíroz a DH központ. Énis vettem fel és nekem is volt hitelem. Nem mindenki engedheti meg magának, hogy a szülei amit vettek lakást abban lakjon külön vagy akár egy Jogi egyetem mellett diákmunka esélytelen.. Nem tudom mikbe vannak ezek a kommunizmusból szabadult emberek xd
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!