Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanároknak augusztusban...

A tanároknak augusztusban hanyadikátol kell menniük vissza dolgozni a suliban?

Figyelt kérdés
Általános iskola.
júl. 21. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
*ba.
júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Az augusztus 20. utáni első hétfő
júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Rokonomnak augusztus 22-én.
júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Számold ki. Ezeknek 50 nap szabi jár. Az egyéb köznevelési (pl technikai) dolgozóknak meg jó ha összejön a 30! De a tanár szája sír mindig.
júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
21-én.
júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Nekem augusztus 21-én kell bemennem a sulimba. Ezután 4 napos gólyatábor majd pótvizsga és osztályozó vizsga.


A tanároknak 50 nap a szabadságukért és bruttó 550 ezer körül keresnek. Ennek ellenére mégis tanárhiány van. El lehet gondolkodni, hogy miért.

júl. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
#4 Én technikai dolgozó vagyok és nem sajnálom tőlük azt a 40-50 napot, mivel nekik nemcsak 8 óra 20 perc a munkaidejük ebéd szünettel együtt, hanem annál sokkal több, amit te nem látsz... És gyerekekkel foglalkozni nagyon is fárasztó és felelősségteljes munka... Én nem tudnám csinálni azt, amit ők...
júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#7

Én sem sajnálom, de más is megérdemelné azt a mennyiségű szabadságot és fizetést. Hiszen a maga szakmájában keményen megdolgozik érte!Ma ebben az országba az emberek nagy része legalább 2 ember munkáját végzi. Nincs rendben, hogy csak a munka jár duplán. A tanároknak volt azért szabadidejük feljárkálni tüntetni, sztrájkolni. Legalább ennyit elértek.

júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
#8 nem volt nekik olyan egyszerű sztájkolni, mint te azt hiszed. Én tudom, hogy mit kaptak érte. Ugyanis nem olyan egyszerű mint azt te itt leírod. Nem látsz bele... Nem olyan sztrájk volt, hogy egyáltalán nem dolgoztak... Úgy sztájkoltak, hogy közben megtartották az órákat, mert az hogy sztájkolt, azért bizony hátrányban is részesültek. Szóval választhattak hogy vagy ez vagy az... Amibe nem látsz bele azt véleményezheted, csak épp úgy teszed, hogy fogalmad sincs róla...
júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismerősék augusztus 12-én már mennek.
júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!