Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik ilyen tényleg csak...

Létezik ilyen tényleg csak mert egy fiút zaklattak az iskolában ezért is megy egy napon lelőni az elnök jelöltet ?

Figyelt kérdés

Egy fiú aki ismerte ezt mondta állandóan baszogatták a fiút engem is sajnos.

Tudom milyen rossz érzés ez de akkor se megyek ilyen bűncselekményt elkövetni.


júl. 17. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi van?
júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a Trump elleni merényletre gondol.
júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen csak nem akartam ki irni
júl. 17. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Pszichopata a neve.


Örülök, hogy neked ilyesmi nem fordul meg a fejedben, maradjon is így.


Sajnálom, hogy csesztetnek az osztálytársaid. Ez őket minősíti, igazából ők a lúzerek, az igazi vesztesek, csak ezzel leplezik, hogy másokat lenyomnak.

Soha többet ne állj velük szóba, ha vége a sulinak, tiltsd le őket, törölj velük minden kapcsolatot. Koncentrálj magadra, a tanulásra, nyelvvizsgára, érettségire, akármire, sokkal többre viheted, mint a bántalmazó seggfejek.

júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak erre fogta
júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
nem lesz attól pszichopata valaki, hogy ilyen őrültségre vetemedik. azért nem ilyen egyszerű egy kórképet felállítani :D. de az biztos, hogy nagyon nincs rendben az aki ilyet elkövet. Akár hazánkban, akár külföldön is elég jellemző, hogy akiknek a legnagyobb szükségük lenne mentálhigiénés segítségre, pszichiáterre, szocializálásra , azok sose jutnak el, vagy ha mégis, a rendszer terheltsége miatt nem részesülnek megfelelő kezelésben, nem veszik észre, hogy milyen veszélyesek. És ugye az USA-ban fegyverhez jutni sem túl bonyolult.
júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé van valami mentális betegsége is, akkor létezhet.
júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem vesztesek. Csak mazochisták. Akkor állnak le, ha ők is bántva vannak. Ha én lennék hatalmon, átnevelnék őket, és olyan genetikai szert adnék nekik, amitől fejlődne az agyuk. Ellenben a jelenlegi hatalom olyat ad, amitől butulnak. A nácik találták ki, és hazudozással leplezik. Lényegében leépítik az embereket.
júl. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!