Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki tud elsősorban kőbányán...

Ki tud elsősorban kőbányán (de budapest is megfelel)jó (lehetőleg nem pszihó)gépjármű szakoktatót aki benzines autóval oktat?

Figyelt kérdés

Megvan a B kategóriás jogsim de még mindig bizonytalannak érzem magam így lassan 2 hónap után,

kicsit el lettem kényeztetve a tanulós 3 mas dízel Oktáviával mert az én autóm egy 1.6 os benzines szörny,én úgy gondolom hogy a forgalom egy olyan dolog hogy nem szégyen rágyakorolni ha az ember bizonytalan magában.Szeretném ha ez a vezetés előtti gyomorgörcs elmúlna minél hamarab,egy kis után képzés szerintem segíthet.

Vélemény?



júl. 5. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már benzines meg dízel autóm is, nem érzek akkora különbséget, hogy emiatt oktatóhoz járj. Benzinesnél indulásnál legyen gázfröccs, ha félsz a lefulladástól, azt annyi. A sok egyedül levezetett kilométertől lesz rutinod meg magabiztosságod. Az nem is baj, ha még óvatos vagy és nagyon figyelsz, kb 1 évig legyen is így, jobb az, mint a hamis magabiztosság.
júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten csak a benzin miatt hanem úgy összeségében akarom magam még csiszolni

de köszönöm a választ

júl. 5. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmire talán az olyanok jók, mint a:

[link]

[link]

[link]

[link]


Jogosítvány utáni "gyakorló vezetés" címszóval kell rákeresni.

A legtöbb elérhető Budapest egész területén (így akár Köbányán is), illetve lehet saját autóval gyakorolni.


Ha pedig már a kezdő fejlődésed amúgy is az autóváltásnál jelentkezett (ha már te magad is így fogalmaztál, hogy "elkényeztetett" az oktatóautó), akkor ezek ideális lehetőségek, konkrétan azzal az autóval gyakorolni amit vezetni fogsz.


Be tudod gyakorolni, ráérezni, hogy hol van konkrétan a te autód eleje, oldala és vége parkolásnál, hogy mekkora szögben fordul, mennyire érzékeny a kormány, hogy milyen indulásokhoz mekkora gázfröccs kell, hogy mekkora emelkedőn mekkora többlet-gáz kell, hogy lejtőn mennyivel több fékerő kell,

mindezeket specifikusan a te autódhoz.

júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!