Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen hiányszakmát tanuljak,...

Milyen hiányszakmát tanuljak, amit tudok egyéni vállalkozóként végezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg fűkaszázok, illetve fákat vágok ki, viszont olyan munka kellene, amit egész évben tudok végezni. Autószerelőn gondolkoztam, de nem tudom, hogy 0-ról mennyire lenne nehéz mindent megtanulni?

júl. 1. 12:09
 1/3 Duke81 ***** válasza:
75%
Szerelőre mindig van kereslet, amennyi kocsi van ma már de barmilyen viz, gáz, villany szerelő szakma jól jövedelmez.
júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő is jó szakma.

Ha az túl nehéz neked, simán lehetsz bármilyen építőipari szakmunkás, mindegyikre van kereslet: kőműves, burkoló, ács, tetőfedő, festő. Szakképzettség nélkül is meg lehet tanulni gipszkartonozni, laminált parkettát lerakni, falakra hőszigetelő réteget felrakni. De ismertem olyan cukrászt, aki gipsz-stukkókat készített családi házak lépcsőihez, szintén képzettség nélkül.

júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha én most lennék tizenéves, tuti, hogy klímaszerelőnek tanulnék.
júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!