Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak volt olyan tanára...

Másnak volt olyan tanára akiről nem is értette hogy diplomázott le?

Figyelt kérdés
Volt ez a fiatal nő, nagyon egyszerű gondolkodású és egyszerű tekintetű volt. Néha mintha azt sem tudta volna hol van, kicsinyes is volt és a szája is nagyon csúnya volt. Bőr nadrágban járkált fel alá mint akinek.... Nem folytatom. Nem is értem hogy lehet egy ilyennek ekkora megbecsülése?
jún. 30. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy bőrnacis tanár? Kar, hogy nálunk nem ilyenek voltak.
jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bebiflázta amit kellett, a suliban ennyi elég volt, nem osztályozták pofára. Így megkapta a diplomáját. Ennyi, mese vége.
jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A diploma, az általános műveltség és az intelligencia nem feltételezi egymást
júl. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legszívesebben szétvertem volna az arcát ha tehettem volna, csak sajnos akkor száz hogy kirúgnak.
júl. 1. 05:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk anno 8osztályos gimiben! volt olyan tanárunk, akinek nem volt tanári diplomája... nyelvtanár volt, és elég volt hozzá, hogy anyanyelvi ember, aki Mo-n lakik (hallották egy rádióműsorban, és felkeresték, mert hiány volt az adott nyelvből).


Amúgy manapság főleg, ha az anyagot vhogy bemagolja / tanulja, átengedik. A pedagógiai kompetenciát nem nagyon nézik. Volt nekünk is pl. olyan matekzseni tanárnőnk, hogy full autista volt és nem volt képes tanítani... ha vki megkérte, hogy magyarázza el még egyszer, picit érthetőbben, annyit mondott felháborodva, hogy "már elmondtam!"...

júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért kéne a pedagógusokat piedesztára emelni.
júl. 1. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Mert tanár és tanár között is van különbség. Igen, tényleg vannak olyanok, akiket iskola közelébe sem szabadna engedni, de amúgy ha megnézzük, hogy milyen a tanárképzés, és milyen embereket vesznek oda fel, akkor nem lehet csodálkozni azon, hogy bizony vannak problémák a rendszerben.

De azért a hulladék mellett lássuk meg azokat is, akiknek azt köszönhetjük, hogy lett belőlünk valaki! Igen, vannak hulladék alakok is a szakmában, de ettől még vegyük észre azokat is, akik tényleg pedagógusok!

tegnapelőtt 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy kezemen meg tudom számolni hány tanárom volt elviselhető.
tegnapelőtt 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!