Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan embert bántalmazhatnak/p...

Olyan embert bántalmazhatnak/piszkálhatnak iskolában vagy munkahelyen, aki ki tud állni magáért de verekedni nem?

Figyelt kérdés
Akinek van önbizalma meg minden, de fizikálisan nem tudja megvédeni magát. Ilyen lehetséges?

jún. 29. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem sosem bántalmaztak, pedig nem tudnék verekedni, látszik is rajtam, ez a vasággyal húsz kiló típus vagyok, viszont szóban bárkit lenyomok, ha belém állna.
jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az ilyen emberek szoktak lenni a "bandák" vezetői, vagy munkahelyen a magasabb beosztást elérők, és ha azonos beosztásban vannak is, ő "parancsol" a másiknak.
jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ahhoz hogy valakit ne zaklassanak nem kell verekedni tudni
jún. 29. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha olyan a kiállásod, van önbizalmad, tudsz az emberekre hatni kommunikációval, akkor nem, mivel meg fognak védeni, kiállnak melletted.
jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is magabiztosságon mulik ez hanem szocializáltságon.


Pl egy jo dumás vicces vagy másokrol erdeklodo egyént nemigen fognak piszkálni, de kommunikacios zavarosakat akik vagy csendben vannak, vagy beszélgetni se tudnak csak magukrol pl, azokat annál inkabb.


Én láttam már olyat, hogy 3 csávo belekötött vendeglatohelyen egy vekonyabb kiscsávoba aki egy csajjal ült. Így felállt az asztaltól, elkezdett veluk dumálni, a végén meg az lett az egészből, hogy kezet fogtak vele, havernak vették.

Másokat meg ugyanilyen szituban megkéselnek csak..

jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy rakat youtube előadás is hogyan lehet kommunikálni nárcikkal bántalmazókkal stb hogy ne legyen bajod. Vagy manipulalásrol is.


De akinek ezt tanulni kell az mondjuk már rossz..

De valamennyit biztos segíthet.

jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én például zárkózott vagyok, nagyon keveset beszélek, és soha nem bántalmaztak, se fizikailag, se szóval, se sehogy. Nincs önbizalmam sem, nem vagyok nagydarab, verekedni se tudok, de valamitől úgy tűnik, mintha tartanának tőlem. Veszélyesebb helyeken sem kötött belém a kisebbség egy tagja sem. Nem raboltak ki, nem vették el a pénzem. Nem tudom, lehet a nézése miatt, vagy a külsőm miatt. Vagy lehet csak szerencsés vagyok.
jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Thunderfairy ***** válasza:
35%
Az önbizalom és kiállás a MINDEN. Ha az van akkor nem kell verekedni tudni mert inkább békén hagynak.
júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

De ha látják hogy nincs önvédelmi képessége, akkor is?

júl. 2. 19:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert ha az önbizalomhiányt kiszagolják, akkor ezt is.
júl. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!