Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki, hogy félreértettem?

Ciki, hogy félreértettem?

Figyelt kérdés
Hosszú heteken keresztül nézegettük egymást egy évfolyamtársammal, akivel amúgy beszélni nem szoktunk, de egyszer talán előfordult, hogy beszéltünk. Vettem egy nagy levegőt egy kis bátorsággal fűszerezve és bejelöltem facebookon. Nem jelölt vissza, de akkor miért nézett annyiszor, de annyiszor? És nem, nem azért, mert csorgattam utána a nyálam, volt, hogy arra lettem figyelmes, hogy rajtam tartja a szemét.

jún. 28. 17:41
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
52%

Szerintem tökmindegy.


Lépj tovàbb.

jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem erre irányult a kérdés.
jún. 28. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Pár év múlva nevetsz rajta.
jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A #2-es jót ír, túlságosan nagy dobra vered, pár év múlva, amikor már a munkád, illetve egyéb otthoni teendők lesz a prioritás, akkor észre veszed, hogy ilyen kis dolgokon nem érdemes naphosszat rágódni. Együtt fogsz élni jó esetben a pároddal, és nem az fog számítani ki jelölget be.
jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, nem mindenki nézegeti naponta a Facebook-ot. Még vissza jelolhet
jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megállapítani, vajon mire gondolhatott a srác, mekkora esélyed lehetett (lehet?) nála.

De szerintem is lehet rá még esély, hogy visszajelöl. Mostanság nekem inkább egy hiba-halmaz a FB/Messenger, mint rendesen működő platform, lehet neki sem jelzi ki rendesen az ilyesfajta dolgokat.

júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta visszavontam a jelölést.
júl. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!