Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináálsz akkor ,ha a...

Mit csináálsz akkor ,ha a gyerekedet zaklatja az iskolában az iskola társa?

Figyelt kérdés

jún. 25. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Megverem a tagot, majd a fogait elpostázom az anyjának. Én kölykömt max én terrorizálom és teszem ezzel tönkre a felnőtt életét.
jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Minden képp megoldást keresnék. Beszélnék a zaklató szüleivel, ha azok nem lépnek akkor a szaktanárral. Ha azok sem akkor az igazgatóval, majd ha továbbra is zaklatják átviszem a gyerekem egy másik osztályba/iskolába
jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1-es

,,Megverem a tagot"

Én szerintem mindenkinek ez esne a legjobban ,de ebből komoly rendőrségi ügy lenne szóval ez nem megoldás mivel további nagyobb súlyosabb problémát szülne ez.


2-es

Jó ötlettnek hangzik talán ez is a legjobb abban az esetben ,ha tényleg az a probléma ,hogy az osztálytársai nem embernek méltóan viselkednek ,hanem úgy ,mint valami jól ismert állat.

jún. 25. 19:49
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Azt tanácsolnám hogy verje meg. Harapja meg, rúgja fel, hugyozza le akármi. Semmiképpen ne hagyja magát. A tanárokra ne számítson, azok a bántalmazott gyereket szokták csak megbüntetni ha kiáll magáért. Az ilyen zaklatókat nem.

Minél hamarabb támadjon vissza.

jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4-es

A tanárok semmire sem valók.

Konkrétan arra jók ,hogy évről évre elmondják ugyan azt.

De ha az ilyeneket igazságosan is elakarnák intézni sem jönne össze nekik.

jún. 25. 20:05
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
2. vagyok. Én azért nem mondanám hogy verje meg aki bántja mert szemet szemért fogat fogért. Ha valaki mentálisan bántalmazza akkor támadjon vissza ő is ezen a módon, mentálisan, a tanárral, stb... Viszont amint fizikálisan hozzá ér valaki rögtön üsse vissza. De ha jól értelmeztem a kérdés inkább mentális bántalmazásról szól
jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6-os

Inkább mentális,verbálisról.

jún. 25. 20:07
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Anno középsuliban piszkált egy osztálytársam, amit jeleztem az osztályfőnöknek, aki jelezte, hogy még aznap ofi órán beszélni fog vele. A srác még délelőtti órákban is kötekedett velem, erre nekimentem és őt vették elő a bunyóért is. 😀
jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8-as

Egyszer engem is megpróbáltak uralom alá hajtani.

De nagyon megszívták arra ők nem számítottak ,hogy engem a mennyiséggel és a mérettel nem lehet megfogni.

Utána nekem kellett felmenni az igazgatóiba.

Ezért írtam ezt:,,A tanárok semmire sem valók.


Konkrétan arra jók ,hogy évről évre elmondják ugyan azt.


De ha az ilyeneket igazságosan is elakarnák intézni sem jönne össze nekik."

jún. 25. 20:13
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Szóltam az of.nek és a szülőknek
jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!