Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mennyire normális?

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

A történet előzménye: Szoftverfejlesztő és tesztelő szakot tanulunk és van egy vizsgaprojekt melyet hárman csinálunk legyen most a célpont neve Ádám. Ádám része volt a Backend az enyém a frontend hónapokig nem töltött fel semmit a backendel csak a vizsga leadási napján. Ezért én nem tudtam összekapcsolni a frontendel a backendet pedig egy csomószor szoltam neki, hogy töltse fel de nem tette és innen folytatódik a történet.


A történetet a suliban kezdődik. Órán Ádám aki a projektnél nem csinált semmit kérdezte tanárnőtöl miért lett kettes a projektje?

Tanárnő mondja: "azért mert a hozzáálasa miatt."

Ádám elkezdett ordibálni és még az egész osztály munkájára mondta, hogy hulladék beleértve az enyémre is (ami amúgy működik).

Tanárnő még mondja, hogy Ádám mesterséges inteligenciát használt a projekt elkészítésére (Ami TIILTVA van a használata) és Ádám meg fel van háborodva és még mindig ordibált tanárnővel. Majd engem és haverjaimat elkezdte sértegetni Ádám.


Ti mit tennétek a helyemben, hogyan beszéljem meg Ádámmal a dolgokat ha egyszerűen és normális hozzáállással nem érti meg?



ápr. 30. 20:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt amikor kérdőre vontam miért nem töltötte fel korábban a backendet ő csak annyit válaszolt: A Frontend tud haladni a Backend nélkül is. Az osztályfőnök erre azt mondta ez nem igaz.
ápr. 30. 20:46
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele megbeszélni, és a következő projektmunkánál nagyon igyekezz nem összekerülni vele.
ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? A kérdés alapján valószínűleg még csak középiskolások lehettek. Ádámból is lehet szoftverfejlesztő, ha változtat a gondolkodásmódján, mert ha kettest kapott, legalább a semminél több fogalma lehetett a tananyagról. Rajta múlik. De nyilván ez csapatban nem működik, márpedig szoftverfejlesztés során kardinális a csapatmunka.
ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz kell a csapatmunka de Ádám egyszerűen nem volt hajlandó együtt dolgozni az egész csapattal.
ápr. 30. 21:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az én részem az négyes lett és a másik csapattársamé hármas ami miatt Ádám kiakadt. És amúgy igen középiskolások vagyunk.
ápr. 30. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor Ádám húzhat egy így jártál kártyát a pakliból, te pedig kapsz egy vállveregetést. Szerintem ez ennyi idősen normális, bár nem túl okos dolog. Amúgy mi alapján jöttek létre a csapatok? Gondolom nem ti dönthettétek el osztályon belül. És ez a jövőben sem lesz másképp, minden munkahelyen van minimum 1 ilyen munkatárs.
ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szikszai.B ***** válasza:
Én fullba ignorálnám anyuka kicsi fia Ádámkát, sőt még a tanárnak is megmondanám, hogy Ádámka tojik az egészre.
máj. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A csapatok még év elején jöttek létre mert a tanárok választották mivel eddig Ádám jó tanuló volt ezért berakták mellénk csak még a tanárok sem számítottak arra, hogy Ádám ilyen valójában és még akkor ezt mi sem tudtuk.
máj. 1. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Hátőmm igen, a felnövés sokféle személyiségváltozással járhat. És ezt a szülők is jól tudják. Illetve ne eltaposni vagy kiközösíteni próbáljátok Ádámot, hanem derítsétek ki, hogy mi az oka ennek a viselkedésnek részéről.
máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én próbáltam vele egy csomószor beszélni de ő nem akart sosem. Eröltetni meg nyilván nem akarom ha nem akar róla beszélni.
máj. 4. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!