Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el itthon...

Hogyan mondjam el itthon apukámnak, hogy 1-est kaptam tesiből, amikor olyan nagy sport fanatikus, hogy még a 4-esen is kiakad?

Figyelt kérdés

Iskolaköröket futottunk időre tesin, és az osztályban amúgy legjobb haverommal futottunk elől.


Viszont egyszer csak minden lépése olyan volt mintha egy békára lépett volna úgy rotyogott a segge, ez már önmagában nagyon vicces volt, az meg csak rátett, hogy egy kanyarnál nekiment a csatornának vagy vízelvezetőnek ami le van vezetve a tesiteremből és félig leverte :D XD


Elkezdtünk szakadni a nevetéstől, nekem röhögő görcsöm lett szinte, nem tudtunk tovább futni, 1-es.


Engem nem érdekel a tesi 1-es, vagy úgy általában véve a tesi jegyem, mert nem ezzel akarok foglalkozni, apám erőlteti, hogy nagy sportoló legyek, én nem szeretek viszont sportolni, ha meglátja ezt az egyest, délután letépi a fejem.


Mit hazudjak be?


2023. szept. 13. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj. Az egyest amúgy is magatartásra kaptad, és nem a sport teljesítményre, ha ez annyira fontos a családban.
2023. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még lehetsz sportember.


De ha nem vagy őszinte magaddal, szüleiddel, edződdel, csapattárssal, ellenféllel, bíróval, orvossal, gyúróval, akkor nem.

2023. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is akarok sportember lenni, soha nem is akartam :D ha nem otthon élnék egy db edzésre nem mennék el, inkább lógnék suli után a haverokkal
2023. szept. 13. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok nagy boomer dumátat mondani, én is csak 26 vagyok, de ami hasznos a te korodban, az a rendszeres edzés és az olvasás.


Az 1-est meg mond el, mint egy vicces történet.


A tanárt nem lehet megkérni javításra?

2023. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon jó sztori :D

Ebben nagyon magamra és a barátaimra ismertem, pont ilyeneket csináltunk mi is.


Szerintem mond azt hogy rossz viselkedés miatt kaptad, nem pedig a rossz teljesítményed miatt.

2023. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak meséld el apádnak is ezt, amit leírtál, én megmosolyogtam a haverod recsegő seggét.

Egyébként meg próbálj meg egy kompromisszumot kialakítani apáddal, hogy monduk heti háromszor mész edzésre, de hétvégén meg a haverokkal töltesz időt. Én is sportoló gyerek voltam, a mai napig sportolok, de nagyon fáj visszagondolni arra, hogy míg a többiek szocializálódtak, megélték a gyerekkorukat, addig én négykor keltem, és az uszodában rohadtam suli előtt, és suli után is, mert hogy majd egyszer akár még olimpikon is lehetek. Fun fact: kurvára nem lettem az, és ez már 10-12 évesen is látszott, hogy egy jó úszó vagyok, de semmi extra. Érettségi után abba is hagytam, más sportokat kerestem helyette, hat évbe telt, mire visszatértem az úszáshoz, de most már a saját örömömre.

2023. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Jó kamu. Bemondhatod ottthon is.
2023. szept. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!