Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elképzelhető, hogy jelenléti...

Elképzelhető, hogy jelenléti vizsgák lesznek az egyetemen?

Figyelt kérdés
Ma egy tanár előállt azzal, hogy a vizsgaidőszak jelenlétiben lesz. Nem tudom mi értelme van ennek, költözzek fel Pestre vidékről azért a pár vizsgáért

2021. ápr. 15. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem.

Előállni bárki előállhat akármivel...

Majd május közepén eldöntik, hogy hogyan tovább.


Szerintem nem lesz ebből semmi.


Először úgy volt, hogy a gimnazisták is visszamennek áprilisban, most ott tartunk, hogy a általános iskola felső tagozata sem...

2021. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a félév elején leszögezte a kar vezetése, hogy online vizsga lesz.
2021. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy tanár csak úgy önhatalmúlag nem döntheti el, hanem az adott egyetem vagy kar vezetése hozza meg azt a döntést hogy a vizsgák hogy legyenek lebonyolítva. Ha pedig megszületett a döntés hogy a vizsgáztatásra is online formában kerül sor, akkor nincs olyan hogy valaki kitalálja hogy ő jelenléti formában vizsgáztatja le a hallgatókat.
2021. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Előállhat ezzel a tanár, de az egyetem vezetősége és elsősorban a kormány dönt erről. Amúgy nem sok értelme van pont vizsgaidőszakra kinyitni. Meg aztán ott vannak a határontúli magyar hallgatók, akiknek karanténkötelezettségük van a határ átlépése után. Velük mi lesz ha két hétig nem hagyhatják el a kolit? Egyáltalán lehet koliban karanténozni? Érdekes ötlet mindenképp.
2021. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1-2 oktató megemlítette, hogy termet kellet foglalniuk arra az esetre, ha jelenlétiben lennének a vizsgák. Viszont nem tartom valószínűnek, hogy ez megvalósul, mert akkor a kolikat is ki kéne nyitni, azt meg nem hiszem, hogy bevállalják. Valamint én, aki több, mint 300 km-re lakik az egyetemtől, sem szeretnék amiatt a 2-3 vizsga miatt felcuccolni kb 1-1,5 hónapra...
2021. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk online lesz már biztosan. De pl barátomnál a gyakorlati vizsgára debrecenben megnyitják a sulit és személyes vizsga lesz. Legalább is egyelőre így tervezik
2021. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már jött hivatalos értesítés arról, hogy tartható személyes írásbeli, szóbeli és online vizsga is.
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Máshol leírtam: a tantárgyleírásban nincs, nem lehet. Előre kell megmondani a vizsga formáját, az első oktatási napon. Ez nem olyan, hogy majd egyszer eldöntöm. Mekkora kupleráj van "egyetemeken". Az ilyeneket én kíméletlenül bezárnám.
2021. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ha a tantárgyleírásban nincs megemlítve a vizsga formájánál, nem lehet jelenléti vizsgát szervezni
2021. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!