Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért volt szűkszavú?

Miért volt szűkszavú?

Figyelt kérdés
Múlt héten ráírtam az egyik fiú osztálytársamra, egy ideig beszélgettünk, de elég röviden válaszolt mindig (bár elég hamar), és csak 2-3x kérdezett. Nem akart beszélgetni, esetleg csak nem voltam szimpatikus neki?

2021. márc. 29. 05:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ezt ennyiből nem nagyon lehet megmondani. Amúgy eddig milyen kapcsolatban voltatok? Simán lehet hogy utál vagy az is hogy csak az utolsó dolog amihez éppen kedve lett volna az az volt hogy akárkivel beszélgetnie kelljen. Te ismered (valamennyire, biztos hogy jobban mint mi) szóval ezt inkább neked kéne tudni eldönteni.
2021. márc. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagy valószínűséggel nem érdekled 🤷‍♂️
2021. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Vagy be volt kakálva, mert te vagy álmai nője!
2021. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem volt kedve beszélgetni, esetleg valakivel összeveszett, és most duzzog.
2021. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha ismer személyesen is, akkor először is nem neked kellett volna írnod neki, hanem fordítva, ha szimpatikusnak talál, akkor biztos írt volna, ha akarna tőled valamit. Ha pedig nem ismer, akkor már foglalt, azért írt szűkszavúan, hagyd békén.Majd ő jelentkezik, ha akar valamit.
2021. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

A) Ha suliban olyan semleges volt a kapcsolatotok, akkor lehet most se akar barátkozni.

B) Fáradt volt.

C) Zavarban volt, nem tudott mit kezdeni a közeledéseddel.


Nem tudhatjuk.

2021. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem ide, bocs. Jellezzétek az adminnak légyszi! :D
2021. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet hogy félén a lányokkal,pl.:Én is nehezen tudok beszélni lányokkal főleg ha még tetszik is :(
2021. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
na direkt betolta a koronavírus keresőszót hogy többen nézzék a kérdését miköben semmi köze hozzá..
2021. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!