Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van, akit már zaklatott a...

Van, akit már zaklatott a tanára? Hogyan törölte ki az emlékezetéből?

Figyelt kérdés
Nehéz megfogalmazni...nem történt konkrét, direkt szexuális közeledés, cselekmény...de nagyon helytelen volt, amit velem tett az osztályfőnököm...nem könnyű megfogalmazni, csak tudod, hogy rossz...nem akarok többet emlékezni rá, hogy lehet elfelejteni? ☹

2020. aug. 30. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg privátban le tudod írni mi történt?
2020. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jót tenne, ha valakivel meg tudnád osztani a történteket. Kibeszélni-kiírni magadból, megélni a hozzá kapcsolódó rossz/kellemetlen érzéseket, és úgy továbblépni, hogy feldolgoztad.


Nekem is írhatsz, ha szeretnél. Még jobb, ha egy hozzád közelebb álló személlyel tudsz beszélni.

2020. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt élményem abban ,hogy egy tanár,oktató zaklatott engem,minket.

Én szerintem menj el egy pszichológushoz még mielőtt súlyosbodik a lelki állapotod.

Nekem a sport,meditáció,tanulás segít elfelejteni az ilyen élményeket.

jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!