Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a szobalány...

Mi a véleményetek a szobalány állásról?

Figyelt kérdés
Diplomás vagyok, de szeretnék valami kézzelfogható munkát végezni. A szobalány pozíció nekem szimpatikusnak tűnik. MI a véleményetek? Dolgozik valaki ilyen pozícióban? Milyen?

2017. nov. 23. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, aki ilyen munkakörben dolgozik, és olyan is, aki dolgozott ilyen munkakörben, egyikük sem diplomás. Nem egy túlfizetett meló, és nem is való mindenkinek, nagyon sok múlik a vezetésen is, de ez ugyanúgy igaz minden más munkára is.

Milyen diplomád van? Nem akarsz abban dolgozni, vagy nem tudsz azzal elhelyezkedni?

2017. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg is dolgozom, szociális területen. Váltani szeretnék. Tehát van munkahelyem, csak már nagyon unom!
2017. nov. 23. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én takarító vagyok egy nívós étteremben.

Szeretek ott dolgozni, de a wc takarítás része egy rémálom.

Sajnos a 2 gyerekem miatt mostanában nem tudok másik munka után nézni, mert ebben a pillanatban ez van legközelebb és a munkaidőmet én osztom be.

Én informatikusnak tanultam és mellette elkezdtem egy könyvelőit amit nem tudtam befejezni családi okok miatt.

Remélem azért tisztában vagy azzal, hogy egy átmulatott éjszaka után belefuthatsz visszataszító dolgokba.

Próbáld ki, és ha neked ez megfelel, akkor hajrá.

Mindenképp legyen próbaidőd, ne azonnal vegyenek fel.

Én ahogy tehetem váltok, de én a helyedben, mivel neked van választási lehetőséged, inkább egy drogériában vagy boltban keresnék állást.

2017. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. nov. 23. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem jutna eszembe diplomával se szobalánynak, se takarítónak állni, hacsak nem ez az egyetlen lehetőség.

Kiesni a szakmából könnyű, visszakapaszkodni már nehezebb.

Ha a jelenlegi munkád nem tetszik, keress valami neked valóbbat, ahol hasznosíthatod a képességeid legalább egy részét!

2017. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön dolgoztam ilyen munkakörben, és még fogok is, én imádtam :) Engem szórakoztatott, nem volt annyira monoton sem, volt lehetőség a kollégákkal beszélgetni meg a főnökök elől elbújkálni... :D De mint mindenhol, itt is az a lényeg, hogy szereti-e az ember a takarítást, illetve hogy milyenek a kollégák meg a vezetés. És egyébként a wc pucolás sem egy tragédia szerintem, sok esetben nem is látszik meg rajta a használat, nagyon ritka volt, hogy gusztustalan dolgokat láttunk. Magyarországon viszont sosem csinálnám. Ja, és ez 5 csillagos hotel volt, direkt olyat kerestem.
2017. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!