Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggel rosszul vagyok, ha...

Reggel rosszul vagyok, ha dolgozni megyek?

Figyelt kérdés
Váltani kell, de hogyan lehet kideríteni, hogy a meló melyik aspektusát gyűlölöm ennyire, ha számomra nem egyértelmű?

#munka #munka undor
2017. szept. 4. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Reggel rosszul vagyok, ha dolgozni megyek?"


Igen.



"a meló melyik aspektusát gyűlölöm ennyire"


Ezt neked kell érezni, más nem tudja érezni helyetted. Sok ezer oka és azok kombinációja is lehet.

2017. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a bajom. Meggyőződéssel állítom, hogy szeretem a munkámat, a testem mást mond. (biztos, hogy ez utóbbi a hiteles)

A kérdés az, hogy miképp lehet a "munkát" lebontani szeretem-nemszeretem tételekre, hogy tudjam min kell változtatni. (Zöld ment)

2017. szept. 4. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokminden lehet. Mit utálhatsz?

1. Korán kelés

2. Több járművel, átszállással jutsz oda

3. Kollégák. Nem jössz ki jól velük, vagy sehogy, vagy kb. levegőnek néznek

4. Nehéz a munka, nem lehet lazáskodni, szusszani, pihenőt tartani

5. Ha beteg lennél, még neked lenne lelkiismerefurdalásod a táppénz miatt és a jogosan járó szabadságodat is félve veszed ki, olyan katonás a rend (volt ilyen melóm)

6. Többműszakot nem tudsz megszokni, gyerekeid vannak, nem ideális a munkarend.

7. Monoton, unalmas munka, amiben jobban elfáradsz mintha egész nap mozognál, vagy takarítanál...

És még sok oka lehet.

2017. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem magát a munkádat vagy annak valamely aspektusát utasítod el, hanem a napi robotot, a bejárást. A kettő teljesen függetlenedhet egymástól érzelmi, gondolati szinten.
2017. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában kezdtél el ott ddolgozni lehet, hogy a változás miatt vagy rosszúl. Nekem emiatt volt reggeli hányingerem és fejfájásom,plusz fogytam is. :) már megszoktam és minden oké.
2017. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Több, mint 10 éve itt dolgozom. Megvan a problémák egy része.
2017. szept. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!