Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárban hogy zajlik a betanítás?

Gyárban hogy zajlik a betanítás?

Figyelt kérdés
Valszeg mindenhol más, de például nektek, vagy ismerősnek hány napig tartott a betanítás, és a fizetés hogy alakult ekkor?
2016. nov. 25. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem valahogy így zajlottak az első napjaim, nem is maradhattam sokáig. :(

[link]

2016. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a szegedi gyufagyárról tudok nyilatkozni. Betanítás 2 nap, a harmadikon már tahóskodtak, hogy miért nem csinálom az ő tempójukban. És a betanítás a betanítónak egyfajta tesztként is kapóra jön, próbára tesz, hogy mennyire hagyod magad csicskáztatni-terrorizálni. Fizetésre már nem emlékszem, de a próbaidő alatt valamivel kevesebb volt, mint később.
2016. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Betanítás=elmondják hogy kell csinálni (szerintük).


Volt gyár, ahol fokozatosan tanítottak, mindig egyre összetettebb részlegre raktak be. Meg volt olyan, ahol odaállítottak aztán lesz ami lesz.


Az lehet konfliktusforrás, hogy ahány ember, annyiféleképp csinálja, és ha így csinálod akkor az egyik oktat ki, ha úgy akkor meg a másik.

2016. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyárakban én dolgoztam, ott kb. 1 perc volt a betanítás. :D Annyi hogy odamész, beállítanak egy asztalhoz vagy a szalag mellé vagy akárhova. Megmutatják, mit kell csinálni, aztán csinálod egész nap. Ha valami más munkafolyamatra átraknak, ott is megmutatják, aztán meg azt csinálod. Általában gyárban olyan monoton munkák vannak, amit egy-két mozdulattal meg tudsz csinálni, tehát nem tart a betanítás órákig.
2016. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!