Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Flörtölő férfi kollégák,...

Flörtölő férfi kollégák, mennyire komoly a részetekről a flört a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Szállodában dolgozok, de velem és más kolléganőkkel a biztonsági őr, a pincér, a szakács, a pultos, szóval nem mindenki, de minden osztályról van bókja, 2-3 jó szava, mondata, több flört naponta, mostanában már megszoktam. Csak szavak, humoros beszólások, kis pajzánkodások vannak, de érintések, simik, stb. nincsenek.

Pedig van munka, nem unatkozunk, de vhogy ez belefér a napi melóba. 1 éve dolgozok ott, nekem furcsa, de belementem a játékba, lassan már szórakoztat.

Meddig mehetek, mehetünk el? Úgy értem, férfiak, Ti is úgy gondoljátok, hogy időtöltés, szórakozás, valójában ott a család, az asszony, a barátnő?



2016. aug. 11. 19:57
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
100%
Ezek szerintem még beleférnek, és ha viccesen csinálják, még szórakoztató is. :)
2016. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha van egy szép kolléganő akkor nálam a flört akkor válik teljessé, ha az ágyban végződik/folytatódik a kaland.
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem flörtnek nevezném, inkább csak csipkelődés és jellemzően sosem lesz folytatása.

Minden viccnek a fele igaz, nem ugratom, nem poénkodok olyannal, aki abszolút nem szimpatikus, nem mozgatja meg a fantáziámat, ennek ellenére nem kell túlgondolni.

2016. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem komoly. Azért a biztonság kedveert neha szóba hozom a feleségemet, hogy el ne felejtsék, hogy vicc. Valamint szándékosan kerulom a fizikai érintkezést. Szoktak is ugratni vele, hogy minden lanynak udvarlok, "megcsalom" az eggyiket a másikkal.
2016. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

1. Nem flörtölök, csak ennyire kedves vagyok a nőkkel, mert veszélyes őket megbántatni. Ki tudja mikor melyik fog lefeküdni a főnökömmel, hogy kirúgathasson?


2. Azért flörtölök velük, mert élvezem a társaságuk.


3. Azért flörtököl, hogy az asszony és a szomszédasszony mellett (akivel megcsalom az asszonyt) még fölszedhesselek téged is, buta libát, aki úgyis vevő vagy rá. Aztán majd ha van rá lehetőségem, mindhármótokat doblak.


4. Nem flörtölök veled, csak nektek lányoknak minden flörtnek számít. Valójában azok nem csíntalan pajzánkodások, hanem ocsmány beszólások voltak. Csak te tudat alatt pajzánkodásnak titulálod, mivel vonzódsz azokhoz a pasikhoz, akik megaláznak.

2017. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!