Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy beteghordónak a halottakat...

Egy beteghordónak a halottakat is szállítania kell?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi beteghordóknak igen.
2016. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az a legjobb része az egésznek! Ha egy másik beteghordóval versenyeztek és összeütköztök, vagy egy kátyúba tolod és leesik a múmia akkor sincs gond.
2016. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%

2/2 Te beteg vagy. :)

Mellesleg,a beteghordónak kell halottakat szállítania,ha kórházi beteghordó vagy.Azért,egyébként,külön "fejpénzt" számolnak fel.Van,ahol egész jól fizetnek egy "exit"-ért,van,ahol kevésbé.És egy ember nem szállíthat halottat,csak kettő.

2016. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Death rally :)
2016. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt biztos?? Munkaköri leírásban nem találtam erre vonatkozóan semmit.
2016. júl. 20. 08:54
 6/8 anonim válasza:
76%
Mikor mentél felvételizni nem közölték?Egyébként,ha kórházban vagy,esetleg leszel beteghordó,akkor szinte biztos.A halottak osztályról történő elszállítása a proszektúrára a beteghordó dolga.Hogy most egyes kórházakban ezt,hogy oldják meg,értem ezalatt,hogy minden ott dolgozó beteghordó feladata,vagy csak egyeseké,az más kérdés.Ahol én dolgoztam,ott a beteghordók egy-egy osztályra voltak beosztva és,ha valamelyik az osztályon halott volt,azt az oda beosztott beteghordó vitte el egy segítőkész kollégája közreműködésével.Ügyeleti idő alatt pedig az ügyeletes beteghordók.
2016. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Teljes mértékben kórházfüggő!!!

Kórházi beteghordóként csak BETEGEKET kell kísérni(hordani, vinni, tolni, stb.).

Halottakhoz hazaszállítót szoktak rakni. Orvos megállapítja a halál időpontját, majd a megfelelő személyzettel (nem beteghordókkal) elvitetik a boncterembe. Ahol nincs ilyen terem vagy patológia, akkor a kihívott hullaszállító elviszi egy másik kórházba, ahol van patológia vagy boncterem.

2016. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Manapság nem hogy hullaszállítóra, normális reggelire sincs pénz egy kórházban, kedves utolsó.
2016. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!