Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mhez kedjek így?

Mhez kedjek így?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, anyu egyedül nevelt, egyke vagyok. Nagyon beszűkült életet éltünk eddig is, de most érzem, hogy véget értek a sulik, hogy nem tartozom sehová, barátok elkoptak, szerelem nincs. Eddig elvoltam tesó nélkül, de most hogy nincsenek "barátok" érzem, hogy mennyire egyedül vagyok.... Csak anyám és én, aki világéletében depressziós volt, az ő keresetére hagyatkoztunk mindig.... Gondolhatjátok, hogy nem vetett fel minket a pénz.... De most úgy érzem, hogy vége az értelmének az életemnek. Már nem vagyok ugymond intézményesítve, hogy ott találkozhassam társakkal, igy meg nincs senki körülöttem. Nagyon kevés élményem van és kevés jó dolog történt velem. Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Mit tegyek, hogy legyen? Plusz, hogy érezhessem, hogy tartozom valahová...
2015. okt. 20. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj dolgozni.

Nekem van tesóm, de nem ér semmit.

2015. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni! Akkor lefoglalod magad, és nem tudsz butaságokon rágódni! Örülj neki, hogy egészséges vagy, menj ki a szabadba, szívj egy mély levegőt, és gondolj arra, hogy mennyi embernek rosszabb mint neked. Ha eljárnál dolgozni jobban élnétek, találkoznál emberekkel. Eljárhatnál konditerembe is, vagy tornázni, ott is találkoznál új emberekkel.
2015. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólokkal, menj el dolgozni. Vagy van egy nagyon jó lehetőség a munkaügyi központban. Keresd meg hogy kerületileg melyik munkaügyi központhoz tartozol, menj el regisztráltasd magad, és kérdezz rá hogy milyen képzések vannak amiket elvégezhetsz. Ugyan is van egy olyan lehetőség, hogy elkezdessz egy képzést tanulni, már nem tudom potnosan mennyi ideő amíg egyet elvégzel, de amíg tanulod az általad kiválasztott képzést, addig valamennyi pénz kapsz érte havonta + fizetik a képzés helyére való utazásod. Ezzel pénzt is keresel, szakmát is kapsz + társaságban leszel. De ha nem akarsz szakmát tanulni, akkor a munkakeresésben is tudnak segíteni.
2015. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó jót ír, de miből garantálja, hogy a kérdező pesti?
2015. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akik privátban írtak, azoknak megköszönöm, de privátban nem szeretnék írni. Aki leírta, hogy hasonló helyzetben van,őt őszintén sajnálom, együtt érzek veled!!!!! És igen, nem pesti vagyok : ) De az ötleteket köszönöm!
2015. okt. 21. 11:11
 6/6 anonim válasza:
Igazad van, nem biztos hogy pesti bocsánat. De most néztem meg hogy nem csak pesten vannak Munkaügyi központok. Akkor úgy kell keresni hogy a lakhelyeden vagy a közelben hol van. :)
2015. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!