Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy vegzett epitesz, tervezo...

Egy vegzett epitesz, tervezo epiteszmernok (Msc) mit csinal meg? Mert hogy gondolom nem csak hazakat rajzol tehat megtervezi. Meg milyen feladatai vannak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Építésvezető...

Vezényel 5 munkagépet, 20 munkást, kiosztja a feladatot reggel, ellenőrzi a gépeket, a biztonsági előírások betartást. Kommunikál a tervezővel, ha valami nem hajtható végre, módosítást javasol.

Kisebb volumenben maga dönt, aztán tartja a hátát.

Még korábban kitűzi az épület helyét, annak "sarokpontjai", mit hol ássanak, alapozzanak.

Folytassam???

2015. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt kiegészíteném azzal, hogy mindezek háttere rengeteg papírmunka, ez is az ő feladata többnyire...
2015. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt irtad hogy "kommunikal a tervezovel". En pont az o feladatat kerdeztem. Hogy a tervezesen kivul mit csinal. De azert koszi a valaszt
2015. okt. 17. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:

A "meg" az tényleg meg, vagy netán "még"?

Inkább a még illik a kérdésedbe.

A magyar ékezetes betűk egyenrangú karakterek..

Az o meg ó az hagyján, de az e és É, meg az a és á már nagyon nem mindegy....

2015. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még akart lenni de telorol ezerszer konnyebb igy irni:D
2015. okt. 17. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Telóról én sem szoktam pontosan írni, de ha félreérhető miatta, akkor igen, megkeresem (kivárom) a jó karaktert.
2015. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oke ertettem de igazabol a kerdesemre a valasz erdekelt volna nem ekezeteken akartam vitatkozni. De igazad van akkor bocsanat
2015. okt. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!