Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A céges buszok ingyenesek?

A céges buszok ingyenesek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint ugye úgy gondoltad, hogy amivel reggel munkába visznek és délután hazahoznak?
2015. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ühüm.
2015. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de általában igen
2015. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Céges busszal akarsz potyázni? :D Nekem is megfordult már a fejemben, hogy jó móka lehet. :D
2015. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc, egy téli buli utáni hajnal, Búza tér, autóbusz pályaudvar. Szesztől kicsit spiccesen felszálltam abban a megállóban egy sárga Ikarusra, ahonnan hazafelé indult nekem a busz. Kicsit furcsálltam is, hogy a legelső busszal milyen sokan akarnak menni, de nem igazán törődtem vele. Busz beállt, bérletet előkotorásztam, hanyag mozdulattal mutattam a sofőrnek, aki nem is figyelt rám, lehuppantam egy ülésre is kitekintettem az ablakon. A mögöttem lévő megkocogtatta a vállamat:

- hazafelé?

- igen

- akkor a következő lesz a te buszod, ez egy céges járat.

Szétnéztem, valóban kicsit tájidegen voltam félrészegen egy ilyen járaton... :D


Leszálltam, sofőr kb. 5 perc múlva indult, és utána állt be az a busz, ami nekem jó volt. Nem egyszerű azért kivitelezni a potyázást, mert a sofőrt ha nem is érdekli, ki száll fel, az utasok azért nagyjából tudják, kivel szoktak műszakolni :D

2015. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ahol én dolgozok, ott a cégeseknek ingyenes, viszont a külsős vállalkozó pénzt kér érte a dolgozóitól.
2015. okt. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!