Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkak vegezhetoek...

Milyen munkak vegezhetoek otthonrol?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon eleg gyakran olvasom, hogy valaki irja, " nem problema, mert otthonrol dolgozom". Ezeknek az embereknek , / nektek, akik irjatok / , mi a munkatok? Nem kell ceget megnevezni, csak hogy mi a szakma, szakterulet?

2015. okt. 9. 21:59
 1/2 acelsziv ***** válasza:

Csak egy példa. Szabadúszó újságíró, vagy webtervező vagy. Csak e gylaptop kell és kész.

Én is tudok itthonról dolgozni ha kell, mert olyan a munkám, hogy laptoppal bejelentkezek a céges hálózatra plusz itt a telefonom és kész.

2015. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítok, de asszisztensként is otthonról dolgoztam ha beteg voltam. A mostani munkahelyemen is bevett szokás ez. Amúgy multiknál gyakran van ilyen lehetőség, hogy mondjuk 1 napot otthonról is végezhetsz mert csak egy gép, egy nyomtató és egy telefon kell, de ehhez le is kell tenni valamit az asztalra, az első pár évben nem ajánlanak majd fel ilyeneket, és ha ezzel indítasz az interjúkon fel se vesznek.

Pl a mostani vállalatnál a pénzügyi vezető is többnyire otthonról dolgozik, és leginkább akkor jön be, ha valamit alá kell írni vagy tárgyalás lesz mert minden munkaeszköze lényegében mobilis vagy megvan otthon.

Amúgy sokaknak nem való az otthonról dolgozás, nekem sem pedig én is azt gondoltam régen, hogy ez milyen tuti. Aztán az előző melóhelyemen a munkám 70%-át megoldhattam volna otthonról, 20% meg nem az irodához kötött mégis inkább bejártam, mert otthonról iszonyatosan el lehet úszni a melóval; vagy azért, mert elbíbelődsz az otthoni dolgokkal, vagy ott van a ló másik oldala, hogy észre sem veszed és állandóan túlórázol. Velem speciel az utóbbi történt, és úgy dolgoztam 10-12 órákat, hogy észre se vettem.

2015. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!