Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heti 3 nap helyett csak...

Heti 3 nap helyett csak kettőt tudok menni, kirúgnak emiatt?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, áprilisban kezdtem el dolgozni egy cégnél diákként. A munka nagyon unalmas de ami mégrosszabb hogy kevés és halálra unom magam. Nyár közepén felvettek egy könyvelőt aki ha nem vagyok megcsinálja az én munkámat is. Nyáron minden nap mentem, a végére kikészültem az unalomtól és hogy ez nem zavarja a főnököt. Hiába szóltam hogy nincs munkám adott valami béna unalmas gyors munkát ezt egy idő után meguntam és már nem is szólok hogy unatkozom. Pénzügyi gyakornoknak vettek fel azt hittem tanulhatok majd valami újat de nagyjából csak a számlák elpakolása és iktatás a feladatom. Most csak úgy tudtam felvenni az óráimat hogy heti 2 nap plusz egy délelőtt, ezért úgy volt hogy 2,5 napot megyek dolgozni. Viszont utánanéztem a buszközlekedésnek és olyan hülyén járnak hogy hiába van vége az órámnak 11:10kor csak 12:30kor megy legközelebb busz amivel még 40 percet kell mennem vároaon belül hogy odaérjek. A múlthéten nem volt a főnök de a könyvelőnek szóltam hogy az a fél nap nem fog menni mert többet várnék és utaznék mint amennyit dolgozom azt mondta hogy szerinte is így a jobb majd szól hétfőn a fönöknek hogy csak szerdán és pénteken jövök.

Ma mentem dolgozni, a könyvelő mondta hogy ma sincs a főnök de jobb lenne ha felhívnám telefonon holnap.

Szerintetek keres mást? Igaz hogy utálom a munkát, de legalább van, sajnos nem találnék olyan helyet ahol elég 2 napot menni de a pénz jól jönne.


2015. szept. 23. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!