Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha megölel a főnöknőm?

Normális, ha megölel a főnöknőm?

Figyelt kérdés

3 hónapja dolgozok egy cégnél. Én 21 éves vagyok, a főnöknőm 24. Nagyon különböző személyiségek vagyunk, ha nem lenne köztünk felettes-beosztott viszony, szerintem az életben nem beszélgetnénk. A többi lány eléggé elenszenvesen beszél róla, nekem semmi bajom vele.

Múltkor mondta, hogyha nekem kell a hétfő szabadnapnak, akkor én kapom meg, hogy mit szeretnének a többiek, az nem olyan fontos, hogy én mit szeretnék. Meg ha valamit szeretne tőlem, akkor nem az van, hogy "Kati, gyere ide" (most csak mondtam egy nevet), hanem hogy "Kati, gyere ide, légyszi"

Meg sokszor megölelt már csak úgy munkában, vagy az utcán, még a többieket nem.


(nem, nem a lányok érdeklik, barátja van)


Mi lehet az ok?


2015. szept. 19. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Érzi férfias jellemedet.:-))
2015. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tobbieket nem olelgeti? Lehetseges, hogy Te szimpatikusabb vagy neki mint a tobbiek mert esetleg hasonlitasz egy regi nagyon jo baratnojere, csaladtagjara.

Vagy biszex.

2015. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem normális, a főnököd nem a barátod, tartsd meg a 3 lépést.
2015. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Te szimpatikus vagy neki (viszont ahogy írtad ez nem kölcsönös a te részedről)és úgy érzi, hogy a sok hülye között itt van végre valaki akivel ő tök jól kitudnak jönni.

Te úgy érzed semmi közös nincs bennetek, de szerinte lehet hogy nagyon is sok van.

Talán érdemes lenne megkérdezni tőle, ha már 3 hónap alatt iylen jóban lettetek, hogy mégis mit lát benned. Ez érdekes is lehet számodra. Valami újat megtudhastz magadról.

2015. szept. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszélyes szitu, mert először kedves, becserkésző, utána viszont beléd marhat, szóval vigyázz vele!
2015. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!