Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem kérnek motivációs...

Ha nem kérnek motivációs levelet, butaság csatolni?

Figyelt kérdés
Részletes szakmai önéletrajzot kérnek, de pályakezdőként nincs nagy szakmai múltam. Ugyanakkor minden feltételnek megfelelek, azoknak is, amik csak előnyt jelentenek. Bónusz, hogy 10 percre lakom a helytől. Szóval ők is jól járnának velem meg én is velük. Ellenben rákérdeztem és sajnos sokan jelentkeztek. Muszáj valamivel kitűnni kicsit és nincs másom, csak a lelkesedésem. Gáz kérés nélkül motivációs levelet csatolni? Inkább írjak pár sort a CV-be? Ti mit gondoltok? Egészségügy, közalkalmazotti szféra...
2015. aug. 13. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
En mindig kuldtem motivacios levelet, ha kertek, ha nem. Kizarni biztos nem fognak azert, mert keres nelkul kuldesz. Csak arra figyelj, hogy ne sablonos legyen, hanem az adott munkara alakitott.
2015. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A motivációs levél csak előnyt jelent, ha adsz be.
2015. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tanultam (egyetem), hogy mindig küldjünk mellé ha kérnek ha nem és ahogy írták az adott munkára alakított legyen.
2015. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldjél nyugodtan, leglább látják, hogy készültél.
2015. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!