Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga, aki nagyon túllő a...

Kolléga, aki nagyon túllő a célon. Lassan a szexuális zaklatást súrolja. Főnöknek jelezve, de semmi eredménye (csak nevetett rajta). Mi egyebet tehetnék? Vélemény?

Figyelt kérdés

Természetesen mielőtt a főnök felé jeleztem volna, próbáltam beszélni fent említett kollégával is, de ez sajnos csak olaj volt a tűzre.


Mielőtt bárki így látatlanul is arra a következtetésre jutna, hogy én provokáltam, bizton állíthatom, hogy nem így volt. Sportos/normál megjelenésű (nem cicababa!!!!) nő vagyok, férjezett, tehát nincs okom más férfiakkal flörtölni. Egyébként inkább vagyok visszahúzódónak nevezhető, mint társasági ember, tehát végképp nem értem, miért viselkedik így. Kellemetlen helyzetbe/zavarba hoz, kínosan érzem magam a jelenlétében.



2015. ápr. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a főnök csak kinevet, és a pasast sem érdekli, akkor nem nagyon lehet mit kezdeni vele. Lehet hogy másik munkahelyet kéne kerítened.
2015. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerunk se teged, se a csavot, se a helyzetet.


Lehet hogy oszinten oda van erted es nem is kellett kiprovokalnod, mert meglat es elajul toled.

Az is lehet, hogy vmi baja van es ezert cseszeget. Marmint persze tettszel neki, de nem tud mas nokkel normalis kapcsolatot letesiteni es rajtad jatsza le az agymeneseit.

Lehet hogy csak szorakozik, latja a zavarod es erre jobban begerjed. Ha pl. odaallnal ele es marokra fognad a toket es megkerdezned: Nalam vagy nalad? lehet kopni nyelni nem tudna es soha tobbet rad se nezne, de lehet hogy rogton ravagna, hogy hol es akkor neked kene vaganynak lenni es vmi frappans valasszal visszavagni persze mindezt ugy hogy legyenek ra tanuk, mert ha masok elott megalazod, akkor tobbet nem csinalja, de ha erre nem vagy kepes, akkor rosszul sulhet el es te egsz be.


Szolhatsz esetleg a ferjednek is jojjon erted munka utan es menjen oda a csavohoz es teljesen baratsagosan kerdezzen ra, hallom neked is bejon az asszony... bizd ra mit mond, a lenyeg, hogy vegye a lapot az a szerencsetlen es szakadjon le rolad.

2015. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem írtál konkrét példákat, így nehéz lesz jó tanácsot adni.

2 dolgot tehetsz.:

a,

A férjed elkísér, vagy érted megy és úgy intézitek, hogy találkozzon a kollégáddal. Aztán a férjed szépen magyarázza el, hogy ő van neked és köszönöd, nem kérsz a "bókjaiból".


b,

Teszel rá 1-2 lapáttal és te égeted be őt. Esetleg kap egy pofont, ha mindenki látta, hogy tényleg ő kezdte és ezóttal messzire ment.

2015. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy kisebb cégnél dolgozol vagy nagyobbnál? Mert ha kicsi, akkor eléggé meg van kötve a kezed, de ha multinál vagy, akkor valószínű, hogy van feljebb is valaki a ranglétrán, esetleg a HResnek lehet írni, hogy kezelje diszkréten a helyzetet, de mit lehet tenni?


Amúgy én is odahívnám a férjed a helyedben, talán ennyi is elég neki, ha nem, akkor hagynám kicsit beszélgetni őket. De szerintem nem kéne felpofoznod, mert ha tetlegességig fajul még a végén téged rúgnak ki.

2015. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és bátran, a többi kolléga füle hallatára szólj rá. Pl. "János, megkértelek már, hogy a disznó vicceiddel és célozgatásaiddal ne engem fáradsz! Én nem vagyok erre kíváncsi!" Valahogy így. Ahányszor rákezdi, te hangosan kérd ki magadnak és vonulj odébb. Így ugyan igazságszolgáltatást nem fogsz kapni, senki nem fogja felelősségre vonni ezt a tahó prolit, de legalább ő elkönyvel magában frigid fapi.. tudod minek és többet nem próbálkozik. Jelenleg pont azért teszi ezt, mert látja hogy visszahúzódó vagy, hogy zavarba tud hozni és élvezi, hogy ő uralja a helyzetet és te -magabiztos fellépés híján- kiszolgáltatott vagy neki. Hát ne add meg ezt az örömet neki azért sem! Egész hétvégén gyakorolj, hangosan, tükör előtt, megvető hangsúllyal, nyugodt arccal és hétfőn forraszd belé a szót, menni fog!
2015. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha "férjezett" vagy miért nem szólsz a férjednek hogy állítsa le a gyereket,

nekem most hirtelen ez jutott eszembe

2015. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!