Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális dolog hogy a munkahel...

Normális dolog hogy a munkahelyemen női takarító takarít a férfi mosdóban a nőiben meg néha férfi takarító?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát , ha van férfi takarító is ,akkor inkább fordítva kéne :)
2015. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Én valamelyik nyugat-európai reptér férfi mosdójában láttam, hogy miközben a delikvensek ott álltak a piszoárok előtt és csurgattak, közben egy színesbőrű takarítónő tologatta a felmosó mopot a lábuk között. De mintha ez természetes és mindennapos dolog lett volna a helyiségben levők számára.
2015. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát nemtom, de engem k...-ra zavar, hogy bemegyek a nôibe és ott van egy férfi takarító.. kellemetlen, na :(
2015. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A cégek nem fognak ezért felvenni különnemű alkalmazottakat és nem is fogják úgy beosztani őket hogy egyszerre legyenek bent,mert ez nem egy probléma.


Okosabb helyeken ilyenkor az ajtóba betámasztanak egy vödröt, kiskocsit ,ezzel jelezve hogy takarítás van,ami hamar lezajlik. A férfiak ha szégyenlik a kis pöpölőjüket akkor bemehetnek egy üres zárt wc-be, a nők meg amúgy is ott vannak,elfordított zárral, akkor meg nem értem mi a fenét láthat meg egy férfi takarító?

2015. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!