Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel köszönhetném megy egy...

Mivel köszönhetném megy egy férfinak a segítséget?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen megcsinálja valaki a laptopomat, alig ismerem az illetőt de simán azt mondta vigyem be és megnézi. Hogy hálálhatnám meg neki?

2014. júl. 21. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
laza szaxi
2014. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyit dolgozik rajta. ha csak picit, egy köszönöm is elég, ha többet, akkor csoki/bor... stb.
2014. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én laptopomat is az egyik munkatársam csinálta meg. Én egy üveg whiskey-t vittem neki cserébe (bár én nagyon jól ismerem őt).
2014. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bonyalas melytorkos
2014. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 szóval: Köszönöm!


Ha én felajánlom valakinek a segítségemet, akkor nem várok érte semmit cserébe, max egy köszönöm jól esik.

2014. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy tábla csokit adnék. Már ha szereti...
2014. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"alig ismerem az illetőt de simán azt mondta vigyem be és megnézi"

Gondolom akkor is ugyanez történt volna, ha te is férfi vagy. Ja nem... hát akkor pontosan tudod te, mit vár cserében az illető.

2014. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nővéremnek ugyan ezt mondta egy srác a munkahelyén, azóta már nővérem a menyasszonya. De egyébként nem kell túlbonyolítani, veszek neki egy ebédet munkahelyen, vagy bort, valami alkoholt vagy hasonlók.
2014. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezd meg, mennyivel tartozol a munkájáért. Ha azt mondja, semmivel, vegyél neki másnap egy üveg bort, ha nem szereti, akkor talán kávét, de a bort ajándékba is tudja adni, szóval egy üveg jobb bort. Vöröset és szárazat. A férfiak azt szeretik.
2014. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GyakoriKételkedések válasza:

Ha még nem adtad neki oda a laptopot, akkor a következőket gondold végig:

- Lehet, hogy kémprogramot telepít, amivel megszerzi a jelszavadaidat és onnyantól csekkolhatja a levelezésedet. (Ha tetszel neki, akkor ez esélyes, ha csak valami öreg tech-bolond, akkor nem.)

- Esetleg kiújít belőle valamit. Ismerősöm járt úgy, hogy kapott egy számítógépet külföldről. Megmuatta nekem is és még meg is jegyeztem, hogy "ebben 4Gb RAM van". De neki nem tetszett az angol Win, egy volt kollégájához elvitte, hogy az majd "megmagyarosítja". Egy hét műlva mutatja nagy büszkén én meg nézem, hogy lassú lett a gép. Mi lehet- mi lehet? Nézem és egyszer csakkibukik a dolog, már csak 2 Gb ram volt benne. MOndom a havernak, de ő állította, hogy exkollég ilyet nem csinál. Mondom, vedd elő a dobozt, amiben küldték. Az eredeti dobozon ott virított, hogy 4Gb, 500Gb HDD. A HDD mnaradt, csak az egyik RAM-panel "szökött meg".

Úgyhogy óvatosan az ilyen segítőkész emberekkel!

Esetleg ha előtted csinálja. De az meg ciki, ha túl bizalmatlan vagy vele.

2014. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!