Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti éreztétek már azt, hogy...

Ti éreztétek már azt, hogy annyira elegetek van a munkahelyetekből, hogy már azt se bánnátok ha ebben a hónapban kirúgnátok titeket csak lenne már vége?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én iskolával voltam így. Másnap kicsapattam magam...
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és utána mi történt?
2014. júl. 10. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hehe én kirúgattam magam, mert a fonökkel nem jöttünk ki jól. A mai napig nem tudom megmondani, hogy jó döntés volt-e. Lassan fél éve nincs munkám(szerencsémre eltartanak még a szüleim, nameg suliba járok), és már kicsit kezdek befordulni emiatt(szeretném már végre magamat eltartani). Viszont, ha maradok akkor a suli háttérbe szorul, és emellett kihasználva is éreztem magam, ami megint csak nem tesz jót az embernek(nameg az állandó feszültségrol ne is beszéljünk)
2014. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Magnetar válasza:

hajjaj... általában ezt érzem :) volt már olyan, h ilyen helyzetbe azonnal felmondtam, illetve be se mentem többet.

De az nem volt jó döntés, ilyenkor azonnal kezdj el másikat keresni és tartsa benned a lelket az, h nemsokára váltasz. de amíg nincs új hely, addig maradj, ha fontos a megélhetés.


mit dolgozol amúgy, vagy mi a gond a melóval?

2014. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze! Én pár hónapja mondtam fel, mert a főnököm egy bunkó volt, aki mindenkit elmondott mindennek. Arról már nem is beszélek, hogy előszeretettel alázta meg az embereit mások előtt... Nálam ott telt be végleg a pohár, amikor beteg lettem és el mertem menni betegszabira egy hétre és erre közölte, hogy én egy ingyenélő vagyok és ne is képzeljem, hogy arra a hétre bármit is fog fizetni nekem...
2014. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyet érzek, akkor mondok fel azonnal!
2014. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, fél évig bírtam ott és fel is mondtam. Mondjuk nem a semmibe mentem, mert egyetem mellett csináltam azt a munkát.
2014. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy esetben. Húztam hónapokig a helyen, mondván hogy kell a pénz, plusz a tanulmányaim szempontjából érdemes azon a helyen maradni. Végül félév kínlódás után felmondtam. A légkör borzalmas volt. Nem bántam meg hogy eljöttem, azt bánom hogy nem léptem le hamarabb!
2014. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!