Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen tényezőkön...

Szerintetek milyen tényezőkön múlik, hogy fölvesznek valahova vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma voltam állásinterjún.Tescóba jelentkeztem árufeltöltőnek.Túl sokat nem kellett beszélnem,mert az interjúztató beszélt szinte folyamatosan a munkáról.Egyszer kérdezett rá mit dolgoztam korábban.A végén megkért én kérdezzek.Nem volt hosszú az egész.Hamar lezavarta.Sajnos elutasítottak.Múlt alkalommal is elutasítottak.Akkor gyári munkára jelentkeztem,ahol személyiségtesztet,és egyéb teszteket írattak.Szerintetek miken múlik az elutasítás?Mit kell másképp csinálnom.Mitől bukhattam el?Benneteket utasítottak már el többször?Ha nem vettek föl most,akkor többet ne próbáljam meg?

2013. nov. 12. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél visszafogottan magabiztos, lássák rajtad, hogy lelkesedsz azért a munkáért (bár tudom, hogy egy gyári, árufeltötői munka nem a legérdekesebb), de legalábbis érdekel, szívesen csinálnád. Mindig készülj fel a cégből, ahova mész interjúra. Ha valahova nem vettek fel, oda többször is próbálkozhatsz, a szerencse a bátrak mellé áll. És a legfontosabb, hogy soha ne add fel, soha ne vegye el a kedvedet a visszautasítás, a történelem legnagyobb felfedezéseit is sok sikertelen kísérlet előzte meg.
2013. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tapasztalom, hogy a jó munkákra az ismerősök, a rosszakra (nehezekre) meg a legalkalmasabb idegent veszik fel. Ezen nem sokat segít a "marketing", a magabiztosság, meg hasonlók, mert mindig van egy ember, aki többet tud nálad, vagy kevesebbért is elvállalja, esetleg csak hobbiból csinálja, és ezért az egész napját is szívesen tölti a cégnél... :)


Vagy a szakmai tudásod, karrieríved, papírjaid számítanak, vagy az, hogy kicsoda neked a HR-es.


Pályakezdőként leprásnak kezelnek. Ha elmondom, hogy nem legálisan már volt számos munkaterület, ahol dolgoztam, akkor "biztos ellopja a nyomtatót" szemmel kérdeznek vissza, hogy "igen?", ha meg azt mondom, hogy sok adókedvezmény jár utánam, akkor megkérdezik: és van CKAJSD vizsgája?


Szóval ismerős, ismerős, ismerős... vagy tanulás, tanulás, tanulás... Ezen múlik az egész. :)


Vegyészmérnök, mérnökinformatikus, programozó, több nyelven beszélő (minimum 2, abból az egyik angol legyen), vagy ipari alpinista, vagy búvár okj-val kevert heggesztő, vagy valamilyen mérnök... :)

Ezek tuti melók, ha van róla papírod. Holnapra lenne állásod!

2013. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!