Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szerezzek interneten...

Hogy szerezzek interneten pénzt? Tudtok olyan oldalt ahol biztos a kifizetés nem kamu?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és délután van szabad időm is szükségem lenne + pénzre már olyan havi 40 ezer pont jól jönne .

azt szeretném kérni tőletek hogy aki tud megbízható internetes pénzkeresési oldalt az írja már le meg hogy mit kell csinálni!



2013. szept. 9. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Jessy_ ***** válasza:
Nincs ilyen! Legfeljebb akkor, ha van egy milliós látogatottságú oldalad, és ott fizetett reklámokat jelentetsz meg.
2013. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt a kifejezést kerüld el, hogy MLM, alias Multi-Level Marketing. Amelyik álláshirdetésben ez szerepel, annak ne ugorj be, legyen bármilyen ígéretes, akkor se. Azt, hogy egy munka MLM, nem szokták beleírni a hirdetésbe, érdemes tehát rákérdezni, hogy az-e. A neten kínált "álláslehetőségek" 95%-a MLM, így tényleg marad az, hogy elmész diákmunkán mekibe, vagy ilyesmi.
2013. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Weboldalak rendszeres feltöltése friss adatokkal, hírekkel? Ilyeneket hol lehet találni?
2013. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, az MLM nagy csalás, mondjuk az mindig is piszkálta a fantáziámat, hogy akik annyira feljutnak, mivel érték el ... :). Az is nagy csalás, ha előre meg kell venned egy kezdőcsomagot és/vagy tanulócsomagot. Munkavégzésjhez nem kell pénzt kifizetni előre.
2013. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az MLM-et amúgy miért hirdetik olyan sokan és annyira sok variánsban? Vannak emberek, akik ideig-óráig még mindig hisznek benne? S jövedelmez is nekik?
2013. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az előttem szólóknak akik az MLM-ről írtak azoknak, és a kérdés írójának üzenem, hogy az MLM rendszerekkel kapcsolatban nagyon sokan tévhitben élnek. Én is tévhitben éltem, és az MLM igenis jó rendszer. Én napi szinten ezzel keresem a pénzt, és azok az emberek akiket megkerestem eddig egyik sem küldött el, és örülnek hogy megkerestem őket. Persze én is elutasítok egy néhány más MLM céget de azok pilótajátékot űznek és abban nincsen pénz, egy igazi jó MLM rendszerben viszont nagyon sok lehetőség és pénz van, nem csak azoknak akik az elején lépnek be, ez egy tévedés....Nyugodtan lehet engem lefelé pontozni emiatt, de én úgy gondolom, hogy az nem vezet sehová, ha valaki kételkedik az írjon nekem privátban és értelmes emberek módjára elbeszélgetünk erről.
2015. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért tiltja a törvény és a verseny szabályzat... ;)
2015. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!