Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy a cicababák...

Miért van az hogy a cicababák mindent megkapnak?

Figyelt kérdés
az ideg szétb*sz a kis ribiket mindenhová felveszik, még ha a 8 osztálya sincs meg.... én meg hiába tanultam, itthon ülök a s*ggemen, pénz nélkül, felháborítónak találom.... Mi bajuk van a munkaadóknak? csak az érdekli őket hogy hogy nézel ki, hogy képes vagy-e elvégezni a kiadott feladatokat az már nem számít vagy mi van már itt????
2013. aug. 1. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az tény és való hogy a mai világban már nem csak a végzettség kell hanem hogy hogyan nézel ki. Szépen, ápoltan fel kell öltözni és ennyi. De az is lehet hogy ezeket a rbancokat azért is vehették fel, mert van protekciójuk. És ez sokat számít. Hiába tanultál sokat ha nincs protekciód és pluszban és el is hanyagolod magadat akkor mehetsz a gyárba dolgozni. :( Sajnos ez a helyzet manapság.
2013. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról van szó egyáltalán?
2013. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egy sima érettségim van, de ott tartok hogy wc-t pucolni is elmennék, de oda sem vesznek fel.... tesóm érettségivel irodai dolgozó... most figyeljetek 250EZRET keres, én meg egy rohatd sz*rpucolást se találok, éhbérért.
2013. aug. 1. 12:42
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából nem ilyen jellegű probléma van a megjelenésemmel, nyilván fürdök..... adok magamra, ki se megyek az utcára ha nem úgy áll a hajam ahogy akarom... egyszerűen az a baj, hogy van rajtam 10-15 kg plusz, ami nem áll jól, és nem érzem magam jól a bőrömben, ez látszik is rajtam, nem vagyok megelégedve magammal, ezáltal nincs önbizalmam se. viszont örülök ha zsíros kenyér van itthon, azt meg nem tehetem meg hogy nem eszek egyáltalán.
2013. aug. 1. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondd hogy nem kapsz melót, egy gyárba azt is felveszik aki 1mázsa 20kiló, csak bírjon 8 órában állni..

Valóban előny ha kirakod amid van, meg dugható vagy, ezért is keresnek a férfi vállalkozók még a dohányboltba is "csinos vonzó, fiatal eladót akár tapasztalat nélkül is"

Persze ugyanide lehet nem vennék fel az 50 éves marika nénit hiába van 30 év tapasztalata

21/F

2013. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó tájékoztass kérlek, hogy melyik gyárba mehetek dolgozni, ha már ennyire benne vagy a témában :)
2013. aug. 1. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:

azért az érettségi nem phd.

Majd akkor sírj, ha 2-3 diplomával nem kapsz állást, meg 2-3 nyelvvizsgával, mert van ilyen is.

Se piacképes(se semmilyen)szakmád, se diplomád, jó hogy nehezebben helyezkedsz el a munkaerőpiacon. Nem hinném, hogy a megjelenéssel lenne gond itt. Inkább képezd magad, hogy találj munkát mihamarabb.

2013. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor ha csak az számít hogy mennyit tanultál és mi van a kezedben.... akkor a 8 általánossal rendelkező szőke bombázó csaj ( bátyám volt barátnője) mit is keres hogy dolgozik postán? ami azért jóval feljebb van mint amit már elvállalnék.... de még az sem jön össze, hidd el nekem itt minden arról szól hogy ha jókor rakod ki jó időben jó embernek mindenedet akkor fel vagy véve.... főleg ilyen helyeken, mert ált. 40-50-es pasi a munkáltató, neki meg ugye tetszik a friss pipihusi. és ez így van akárki akármit mond, odamehet egy 40 éves 20 éve a szakmában dolgozó nő, meg egy 20 éves akinek fogalma sincs az egészről ( meg egyáltalán semmiről) de jól néz ki őt veszik fel nem a 40-es nőt sajnos.
2013. aug. 3. 06:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismét: az is számít, hogy mennyire tudod eladni magadat. Ha beteg kutya testtartással surgárzod azt, hogy "ne vegyetek fel, én sem tenném", akkor nem is fognak.

Ne fogd arra, hogy kinek milyen a külseje, ezen múlik legkevésbé, főleg az, hogy meg is tudja-e tartani a munkáját.

Azt meg erősen kétlem, hogy egy postai munkáért - ami valljuk be, nem egy álommeló - valaki prostituálódjon.


A magabiztosság lesz az a különbség, amit keresel.

2013. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jogos de sajnos a r)bancoké a világ
2013. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!