Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meló diákon vagy más szövetkez...

Meló diákon vagy más szövetkezetnél pontosan hogyan kapsz munkát?

Figyelt kérdés
Regisztrálni kell, jelentkezni a munkára mondjuk a neten?
2013. júl. 1. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Beméssz regisztrálsz(általában itt már kiválaszthatod, hogy majd milyen munkák érdekelnek), viszel magaddal iratokat, kell adószámodnak lennie. Az iskolaszövetkezet hirdeti az állásokat interneten, e-mailbe, sms-be, közösségi oldalon, ha egy tetszik akkor visszajelzel telefonon vagy ahogy meg van adva és jelentkezel.
2013. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Universitas-nal voltam, ott elég volt a honlapot nézni, ha talált az ember munkát, akkor behívták tájékoztatásra. Akkor kellett regisztrálni. Felvettek munkára, és mondták, hogy 1200 ft lejön első fizetésből. Azt visszakapod, ha kijelentkezel náluk.
2013. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én melódiáknál voltam, és ha találtam magamnak munkát amire mehettem akkor kellett 3000 Ftot befizetni, amit kijelentkezéskor visszakapok.
2013. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!