Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 általánossal milyen munkát...

8 általánossal milyen munkát tudnék vállalni?

Figyelt kérdés
jártam középiskolába nem vok egy paraszt meg is csináltam a középiskola összes osztályát eljutottam az érettségire de ott nem mentem át mindenből, igy akárhova megyek mindenhol ugy veszik h csak 8 általánosom van hiába jártam ki a középiskola összes osztályát. nem tudom érdemes e még megprobálni a maradék érettségi vizsgát. na mindegy a lényeg h most 8 általánosal milyen munkát tudnék vállalni? esetleg felvennének pl portásnak? vagy oda semmiképp? akkor mit tudnék kezdeni magammal?

2013. máj. 18. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Ma már olyan, hogy portás nagyon kevés helyen van. Itt is főleg biztonsági őröket foglalkoztatnak.

Nem irod, hogy fiú vagy lány vagy?

Ha fiú, akkor épitőiparba segédmunkásnak is elmehetsz, bár gondolom nem ez amire vágysz.

Van néhány vendéglátó hely ahová felvesznek akár képesités nélkül is.

Persze az sem mindegy hogy merre laksz.

Az érettségit meg mindenképpen próbáld meg letenni.

2013. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Wc-pucoló.. esetleg közmunkás.
2013. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Tesco? Oda csak 8 általánost kérnek. Vagy egyáltalán merre felé?
2013. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ezért kellett volna komolyan venni a tanulást, gondolkozz el az eddigi életfelfogásodról és tedd le az érettségit!
2013. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem 8 általánosnak, hanem elvégzett 12 osztálynak veszik, van külön ilyen kategória. Én a helyedben Megcsinálnám ősszel azt a maradék tantárgyat. Ha 4-et sikerült megcsinálni, ez is menni fog. Ha nem lett jó a többi sem, akkor végezz el egy két éves OKJ képzést. Van, amihez elég a 10-12 osztály, érettségi sem kell. Esetleg mikor meglesz az OKJ és a maradék érettségi, választhatsz egy a szakmádra épülő magasabb szintű képzést és az is megcsinálhatod már munka mellett. Én tuti autószerelőnek mennék, de annyi szakma van, válogathatsz kedvedre.
2013. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

ha munkát keresel, a tesco-nál az árufeltöltő/raktáros állásokhoz elég a 8 osztály.

de amit utolsó ír, az egy elég jó tipp hosszabb távon! :)

2013. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
6-os! Én is pont ugyanezt írtam, hogy menjen a tesco-ba, mert oda csak 8 általánost kérnek. Mégis le lettem pontozva...
2013. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindenkit, csak nem értem miért, pedig egy (v kettő) kivételével a többi hasznos, hiszen a kérdésre válaszol.
2013. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!