Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szeretne valaki sőt...

Miért szeretne valaki sőt ragaszkodik olyan munkahelyhez ahol napi kifizetés van?

Figyelt kérdés
Talán nem tud tartalékolni, egyből feléli amit kap így egyfajta kontrollt szeretne? Vagy mi más oka lehet erre valakinek?

aug. 31. 14:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mert például ha nagyon szüksége van valakinek pénzre akkor esetleg kérne előleget.
aug. 31. 14:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak ideiglenes és bármikor jöhet a telefon, hogy mehet X-Y melóra ami jó pénz.
aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Építőiparban gyakori, mert sok a nem fizető főnök.
aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy helyen így kaptam pénzt. Jó volt.

- Megvolt a napi pozitív visszajelzés:D; kézzel fogható volt

- Munka után kisebb bevásárlásoknál mindig volt nálam elég készpénz a fizetéshez (kisebb összegeket nem szeretek kártyáról fizetni)

- A bank úgyis "sok" pénzt levesz különböző tranzakciókért.

- Tudtam félretenni, havonta fektettem be az összegyűlt pénzt.

aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szolovjov ***** válasza:
100%
Főleg a cigányokra jellemző hogy nem tudják beosztani a pénzt. Megkapják a fizetést, vesznek egy ,,ájfon"-t meg egy kenyeret és aztán egy hónap koplalás.
aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A melósokat szokták így fizetni, mert így nem kell őket bejelenteni, egyik napról a másikra fel lehet nekik mondani, illetve a főnök kénye-kedve szerint játszhat a fizetésekkel (egyik nap 10 ezret kap a delikvens Józsi, másik nap 8 ezret, 3. naptól kezdve pedig csak ígéreteket)
aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval EFO?

Prózai oka van. Annyi a letiltása/tartozás stb. hogy a ha rendes (határozatlan) munkaviszonya lenne, akkor tiltanák a nagy részét a fizetésének. Így ezt ki lehet játszani, sőt TB-t sem fizet, meg úgy kb. semmit maga után, amit kellene.

aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor ragaszkodnék, hogyha feketén dolgoznék. Csak egyszer maradna el, többet már nem is mennék.
szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alkeszoknál is előny, ha nem kezdenek delirálni hónap vége felé.
szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert így nem kell egy hónapot várni, üres zsebbel.
szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!