Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy angliai munka-ügynökség...

Egy angliai munka-ügynökség szerződését elfogadják a pontok meghatározásánál?

Figyelt kérdés

Mert azt sehol nem olvastam, hogy határozott vagy határozatlan idejű munka ajánlat kell.

Szóval akkor elméletileg jó lehet egy ügynökség által kiadott foglalkoztatási célú szerződés is, vagy nem?


Mi a véleményed, tapasztalatod?



aug. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Oké, szépen leírtad a kérdést, csak azt nem, hol , melyik hivatalban kellene elfogadniuk? Vagy esetleg kölcsönhöz kellene?
aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi 1-es vagyok, már értem, felvételihez kellene, félreértelmeztem 😁😁😁😁 Ne hari.
aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo. Olyan szponzort kell talalni, aki rendelkezik szponzori engedellyel. Ha jol ertem, te visat szeretnel kerni?

[link]

aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is nezd meg:

[link]

aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt az oldalt is olvastam.


És igen, visat szeretnék.


Én ezt a szponzor szót kb úgy értelmeztem, hogy aki alkalmaz külföldi munkavállalót, annak a szerződése megfelel.

Mert a munkavállalói vízum illetékeket úgy is nekem kell fizetnem.


A munkáltató csak a szerződést adja, és ebből agyaltam úgy, hogy kb bármelyik közvetítő cég jó lehet.

aug. 19. 19:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Néztem minden kapcsolódó oldalt infót, tisztában vagyok a feltételekkel, csak a szerződésben foglalt kritériumokat nem találtam sehol.
aug. 19. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a visat van, hogy a munkaltato fizeti es csak adott idotartamra ervenyes, utana meg kell hosszabbitani.
aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szponzori engedelyekert a cegek nem keveset fizetnek az allamnak. Lenyege, hogy csak ok foglalkoztathatnak legalisan kulfoldi munkaerot. Rendszerint a hianyszakmakban keresnek. Nagyon sokfajta visa letezik, olyan is van, ami idenymunkara szol, ott nem elvaras a nyelvtudas, a tobbinel kell nyelvvizsga az altaluk elfogadott helyrol es tobb ezer font, az eves fizetes is meg van hatarozva.
aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!