Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már, hogy légkondit a...

1112 kérdése:

Volt már, hogy légkondit a kollégáid olyan hőfokra állították, hogy bajod lett tőle?

Figyelt kérdés

Hosszútávú/Maradandó bajt okozott-e valakinél?


Meddig tűrted a jégvermet, mit csináltál?

pl felmondás; megbeszélés a kollégákkal,főnökkel; távirányító elrejtése, stb?

Hatott-e hosszú távra is a megbeszélés, rászólás?


Rendszerszintű volt, hogy valaki hideget csinált, vagy alkalmankénti?

Tudható, hogy mindig ugyanaz az illető csinálta, vagy valaki más is ?



aug. 1. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Nem, még sose.
Max fáztam, dideregtem.
Fájt is tőle a fejem.
Meg is fáztam.
Tüdőgyulladásom is lett.
Fejfájás+Megfázás
Fejfájás+Tüdőgyulladás
Tüdőgyulladás+Megfázás
Fejfájás+Tüdőgyulladás+Megfázás
Egyéb
19 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
("Tüdőgyulladás+Megfázás (?)" Nemtom, hogy ilyen van-e, vagy a tüdőgyulladással már eleve, alapjáraton együtt jár a megfázás)
aug. 1. 19:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak sima ablaknyitás volt a probléma. (Engem zavart ez a helyzet, és még nekem kellett mennem másik irodai szobába, annyira utált a kolléganő.)


Másik ok miatt is, de felmondás lett a vége a részemről.

aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Irodában dolgozunk, úgy egyszerre 30-an. Nyáron megy a veszekedés a légkondi miatt, télen a szellőztetés miatt.

Nyáron sokszor taknyos vagyok, pedig pulóverben dolgozom odabent.

Télen pedig meg lehet fulladni a bűzben, reggel mindenki alszik el a levegőtlen irodában. Javasoltam a vezetőknél, hogy óránként legyen 5 perc kötelező szellőztetés, ők támogatták is, a többi kollega nem (az sem, aki amúgy ki szokta nyitni időnként az ablakot, nehogy konfrontálódnia kelljen).

aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha volt olyan kolléga, akinek már hívták fel figyelmét a kollégák, hogy hideg van, utána tiszteletben tartotta, hogy a többiek, vagy legalább 1 valaki nem akar "megfagyni"? Pl ha neked szóltak, vagy másik kollégának.

Az is érdekes lehet.


Ja és pl egy recepciósnál a szájkiszáradásról elfelejtkeztem. Pl sokat beszél, így állandóan jön a torkára a hideg, így állandóan kiszárad a torka, így állandóan, szinte folyamatosan vedelnie kell a vizet, akár kávét, hogy ne száradjon ki a torka, és ne kapjon köhögőrohamot.

aug. 1. 20:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Oh, közben jöttek válaszok, köszönöm az eddigi válaszokat, jelöléseket; mindjárt nézem
aug. 1. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

mi csak 10 en vagyunk, nyáron ülnének a többiek a 35 fokban, nyitott ablak mellett. Télen minden reggel arra megyünk be, hogy sz összes ablak nyitva és "szellőztetnek" a -10 fokban is


már csak fél év és megszabadulok tőlük.

aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy 30 fős irodában abszurd, hogy nincs rendes légtechnika, és nincs levegő ha nem nyittok ablakot
aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 nagyon régi épület, az egész lepukkant sajnos. Maximum az ajtók közelében nem fullad meg az ember.
aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nem, a mostani helyemen a recepciós beállítja és úgy van, ha nagyon hideget fúj, akkor szólunk neki. Nem lehet csak úgy állítgatni. Az előző helyeimen meg nem volt légkondi.
aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felveszem a kapucnis felsőm amikor hideg van.
aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!