Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normalis hogy hosegben gyengeb...

Normalis hogy hosegben gyengebben teljesitek a munkaban? Lehet valamit csinalni ellene?

Figyelt kérdés

Futar vagyok, a kocsiban sajnos nincsen legkondi, a hatulso resze total olyan mint egy szauna. Ha kint 34C van az autoban 38C. Eleg sok 30+kg-s nagy csomagom szokott lenni. Azt vettem eszre, hogy most ebben a melegben a minimumot is alig tudom teljesiteni. Telen vagy osszel vagy tavasszal, meg siman segiteni is megyek masoknak. Pl: Telen a 230csomag siman meg van, ma azt hittem nem fogom befejezni a 178-at. Alapjaraton rosszul viselem a meleget, szedulok, nincs energiam. Nagyon utalom a meleget.

De letezik hogy ennyit szamit a hoseg teljesitmenyileg is?



#meleg #munka #kanikula
aug. 1. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, számít. Megoldás: Vegyél klímás kocsit. Vagy törődj bele, hogy nyáron ez van.
aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat.

Nem sajat kocsi, munkas "kocsi".


[link]


Ezt a dögöt vezetem.

aug. 1. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Nekem úgy tűnik mindenki nehezebben figyel, lámpáknál többen koccannak pedig most aztán tényleg nem lehet a jégre fogni.

Nagy melegben néha le is ejtek dolgokat, hidegben sose.

Kollégának van csipeszes ventillátora amit elég sok helyre oda lehet fogatni, rendeltem párat én is.


Szédülés ellen nekem sós ropi vált be, ha csak vizet iszom attól még jobban szédülök.

aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
230 csomag naponta??? :O
aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana! A megoldás az, hogy vagy kitiprod magadnak a légkondit, vagy felmondasz és elmész más céghez. Ahol van légkondi :/
aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szart nem ér a legkondi ha 2 percenként ki kell szallni
aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ventillátorok sok friss nyers lédús termés mentolos cukrok , rövid haj nyakra vizesrongy . Bármikor baleset lehet az oxigénhiánytól hőgutától . Mondj fel ha nem kapsz ventit légkondis gépet . Ez nem természetes hogy fent és nyugaton most lett melegedés eddig 2 hónap kellemes esős tavaszban éltek itt meg májustól hevítik a légkört .
aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vilamosba sincs klima most mondjak fel énis?
aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Húzd le az ablakod, de vigyázz fontos dolgokat ne vigyen ki a szél.

Egy faros skodás és ez nem okoskodás.

aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!