Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok hogy kisebb fizetésű munkát végzek de nincs idegesség és stressz, mint több fizetésért idegesen menjek haza és vissza munkába... Jelenleg Németországban 1600 a nettóm ,laza 2 műszak 8 órába... Lehetne mennem a BMW-be 2500 nettoért, de jönnek vissza hozzánk a kollégák hogy nem éri meg.. nagyon nagyon idegesek a munkavállalók ott. Nagy a feszültség, és a stresszt.

Mit gondoltok ?



júl. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Nekem is fontos maga a munka, hogy normális munkahelyem legyen és ne csak a munkáról szóljon az élet. Ez fontosabb, mint a pénz. Persze van egy alap, ami mindenképpen kell a normális élethez, de azon felül már nem éri meg.
júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor érné meg ha konkrétan nagyon szükségem volna valamire. Magáért a pénzért nem kockáztatnám az egészségemet és a lelki állapotomat, mert annak a kezelése is pénzbe kerül (ha egyáltalán lehet kezelni).
júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Kerdes mire eleg Nemeto-ban havi 1600 euro
júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egyszerűbb munkahelyen is van mit idegeskedni, úgyhogy ha te is azt érzed, hogy ez elég, ami épp megvan, akkor nincs probléma.
júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!