Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személyi kölcsön, és áruhitel...

Személyi kölcsön, és áruhitel mellett munkahelyet váltani nagyon vakmerő manapság?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok egy nagyon toxikus munkahelyen. Személyi kölcsönöm 460k jelenleg, áruhitelem is ennyi. Van ezekre törlesztési biztosításom, de nem tudom. Tanácstalan vagyok. Szeretnék egy kisebb céghez menni, ahol nem kell éjszakázni ráadásul.

júl. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, hogy a személyi kölcsönt meg az áruhitelt nem volt vakmerő bevállalni.


Amúgy meg nem az, ha van megfelelő piacképes végezettséged és szakmai tapasztalatod.

júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a lényeg, hogy legyen mindig bevétel, lehet két normális munka között valami kulimunkát is végezni, amíg nem találsz jót, két hónap árufeltöltésbe nem hal bele senki (én sem csinálnám, ha nem muszáj, de ha kell folyamatosan a fizetés akkor igen), azért kb max egymilla hitel normális esetben nem fog az utcára küldeni.
júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Targoncavezető és darukezelő jogsim van, szakács szakmám, érettségim és EBC*L-em, illetve B kategóriás jogsim.
júl. 25. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból nem, hogy amúgy könnyen lehet találni munkát. Ha minden szir-szart elvállalsz. Tehát pénzben meg lehet lenni. Csak hát erőd nem maradk kb jelentkezéseket beadni se, interjúkra menni se.


De nyilván nem ebből indulnék ki. Menj. Be fog jönni az új hely, és kész!! Ennyi kockázat kell az életben 😁

Vagy nem értem...tehát már megvan az új hely,felvesznek? Vagy csak most kezdesz keresni?


Tehát na, normál esetben simán átugrasz egyik munkahelyről a másikra. Sőt még ugye a fennmaradó 80%-át (vagy mennyit?) benyúlhatod az álláskeresésinek is (feltéve ha be vagy jelentve a mostani helyeden)

júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most kezdenék keresni, és a jelenlegi munkahelyemen be vagyok jelentve, 4 éve.
júl. 25. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ameddig vissza nem csengeted, addig bírd ki. 460 nem olyan sok, ha van áruhiteled is, akkor kb 1 milla összesen? Gondolom nem 5 ft-ot fizetsz havonta, szóval csihadj, pár hónapot még kibírsz.
júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé nehézkesen megy le a tőketartozás a személyi kölcsönből (otp)
júl. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!