Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez flört és...

Szerintetek ez flört és szeretne valamit, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány napja váltottam munkát, és ezen az új helyen úgy érzem, hogy a főnököm (nő) flörtölne velem. Lehet, hogy én gondolom túl és csak a kedvességet látom tovább, írok néhány példát.

Egyik nap random elkezdett becézni, “Dávidka” illetve úgy is hívott, hogy Angyalom.

Nehéz leírni mindent de vannak ilyen kis odaszólós megjegyzések is, az én részemről is, pl. amikor ő tanított be, ültem mellette, és el kellett mennem egy másik kollégàhoz, viszont amikor visszaértem hozzá, mondtam neki, hogy “na visszatértem, már csak a tiéd vagyok” erre ő azt felelte, hogy “ezt akartam hallani”.

És ezek a példàk csak 1-1 ilyen a megannyiból.

Azon is gondolkoztam, hogy lehet csak én látom tovàbb a dolgot.

Mit gondoltok?

Ő 42n, én 26 f


júl. 25. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
figyeld meg, más kollégákkal hogy beszél, lehet neki ez a stílusa, most még ne ugorj ebbe bele
júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Stílus kérdése :)

Ne gondold túl, bár divat az ilyen felállásról (negyvenes nő, huszonéves férfi) mostanában sokat beszélni, büszkélkedni.


Próbál laza lenni és fellengzős. Az is lehet, hogy zavarban érzi kicsit magát melletted, tetszhetsz neki. Én a helyedben nem foglalkoznék vele, több tisztelettel kéne, hogy beszéljen vered.

júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
2 veled
júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a példák alapján simán lehet akármi, de én nem venném flörtnek.
júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt negyvenes nőként simán péklapáttal arconcsapandó modoroskodásnak és erőfitogtatásnak érzem. Ha fel akarok szedni valakit, tuti nem hívom ANGYALOMNAK. Úrjézus. Csak demonstrálja, hogy ő a nagy és érett főnök, te meg a kis tojáshéjas fenekű alkalmazott.
júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg kivel hogy viselkedik, lehet ez a stílusa.
júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!